Sayfa 659/761 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Desa yı tavandan alacağınıza biraz sudan ucuz derimodu alsanız.Yarın nasılsa o tavan bozulacak. Demedi demeyin.ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    DERİM de prim yaparken DESA ölü taklidi yapıyordu. Şimdi sıra desa'da. Her hissenin bir zamanı varmış demek

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bakalım ne olacak?

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin gibi hissenin Allah belasını versin.

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. beni tanıyanlar bilir her zaman dogruları yazarım cünkü kul hakkı denen bir şey var ne kadar asalak bedavacı varsa derimodda bu kadar asalagın bir araya gelmase mucize ne araştırılar ne sorarlar ne şirketi ararlar ne adam gibi soru sorarlar ben ne mi yaptım en son sayın ümit zaimi tv ye cıkarttım ama sordugum soruları kale almadılar canlı olmadı benden bu kadar gecengünde tuncay beyi aradım oda dinlemedi benim yaşım 60 birazda siz asalaklR UGRAŞIN SİZE SON ÖGÜDÜM ŞİRKETİ ARAMAYIN OGUL MURA ZAİMİ ARAYI ONA ŞİRKETE ULAŞAMADIKLARINIZI SÖYLEYİN ONA SORULAR SORUN KENDİSİ işletme mezunu vede birleşik parakendiciler yanılmıyorsam oranın en gec üyesi yani yakın zaamanın derimod başkanı ona sorun sorularınızı öncelikle cesunu degiştirsin o tuncay denen zat derhal kovulmalı nicin derimodun 20 senedir pirim yapmADIGINI SORUN kendileri hisse sahibi onların elinde şirketin yüzde 66 var kendi hisselerininde degerlenmesini istemiyormu daha cok var söylenecek birazda siz asaalaklar bedavacılar ugraşın artık uzun müddet yazmayacagım allah sizin gibi bedavacıları helak etsin terbiyem müsade etse ceza almayacak olsam size cok k var bedava

6. acesah abiniz derimod için 34 tl diyordu ne olmuş sorsanız iyi olur.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    acesah abiniz derimod için 34 tl diyordu ne olmuş sorsanız iyi olur.
    Acemsah daha ne yapsın 8.xx li fiyatlardan vesile oldu Derimi almamıza. 15.xx li fiyatlardan açgözlülük yapıp satmadık. Ama acemsah ustanın fiyat abartması bilinen birşey hemen hemen her hissede yapıyor bunu. Neyse olan oldu ahlar vahlar çekmeye lüzum yok. DESA yı uçuran her neyse bizede nasip olur inşallah.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. sayfa 139 daki yazıyı kayıtlı sermaye ile ilgili gap haberinin gencler son sayfaya getirin. senesi gelmek üzere tartışalım ytd

Sayfa 659/761 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •