Sayfa 660/761 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. KAP *** DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. *** DERIM *** Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

Kayıtlı Sermaye Tavanı geçerlilik süresi ve tutarı Genel Kurul Onayı

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? : Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 2017-10-24
    İlgili İşlem : KST Geçerlilik Tarihi Güncellemesi
    SPK Başvuru Tarihi : 2017-10-25
    SPK Başvuru Sonucu : ONAY
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi : 2017-12-08
    Konu Genel Kurul'da Görüşüldü mü? : Kabul edildi
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi : 2021-12-31
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No : 6
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 10000000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) : 27000000

Ek Açıklamalar
    Kayılı Sermaye Tavanı Tutar Değişikliği ve Süre Uzatımı SPK'dan gerekli izin alındıktan sonra T.C.Gümrük
    veTicaret Bakanlığından izin alınmış olup 08.12.2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Esas
    sözleşmenin6 maddesinin tadili hakkında hazırlanan tadil tasarı metni görüşülüp kabul edilmiştir. Yeni Kayıtlı Sermaye
    Tavanı 27.000.000 TL ve geçerlilik süresi 31.12.2021 olarak tescil edilmek üzere işlemler başlatılmıştır.

2. bu yazıyı gencler yorumlayın acemşah ustadan yorum vardı ama netice cıkmadı bu durumda sermaye artıoşı gelebilirmi ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Sermaye artırımı bedelli mi bedelsiz mi olacak? Bedelli olursa tadından yenmez yatırım yapılacaksa veya birleşme olursa bedelli olur ama bilançoya göre bedelsiz verme ihtimalide bulunuyor

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sermaye artırımı bedelli mi bedelsiz mi olacak? Bedelli olursa tadından yenmez yatırım yapılacaksa veya birleşme olursa bedelli olur ama bilançoya göre bedelsiz verme ihtimalide bulunuyor

Bu söylenti yıllardır var. Ne birleşme ne de artırım hiçbir şey yok. Bu adamlar yaralı parmağa iş..mez.

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Benim farazi düşüncelerim Şirket hisselerinin yüzde çoğunluğu rehinde olduğu için bedelliyi banka istemez ben bunların ruchanini ödemem diye,bedelsizide bay patron istemez,elimde olmayan hissenin kaymağını bankaya yedirmek diye yönetim kurulu böyle bir karar almaz bence,ama herşey olabilir de,ytd

6. bedelliyi yaptırmazlar öz sermayede para cok daha önce bedelliyi denediler spk ya şikayet olucu yapamadılar ha hisse 20 li fiatlara gelir o zaman bedelsizin yanında bedellide sokarlar ben olsam ümit zaimin yerine kendime rus ortaklar edinirdim. veya cok güclü fonlara ortak veya alım satım icin yetgi verirdin artık bu zamanda birleşmeler cok önem kazandı derhal pazarlama şirketiyle küllüyen hic şartsız birleşmeliler o zaman bizde temettümüze kavuşuruz. ytd benim kişisel gönlümden gecen olmasını istedigim düşüncelerdir

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    bedelliyi yaptırmazlar öz sermayede para cok daha önce bedelliyi denediler spk ya şikayet olucu yapamadılar ha hisse 20 li fiatlara gelir o zaman bedelsizin yanında bedellide sokarlar ben olsam ümit zaimin yerine kendime rus ortaklar edinirdim. veya cok güclü fonlara ortak veya alım satım icin yetgi verirdin artık bu zamanda birleşmeler cok önem kazandı derhal pazarlama şirketiyle küllüyen hic şartsız birleşmeliler o zaman bizde temettümüze kavuşuruz. ytd benim kişisel gönlümden gecen olmasını istedigim düşüncelerdir
    DERİM de yabancı ortaklığı unutun bence. Yabancı ortak niye alınır? Ya şirket zor durumdadır ya da geri çevrilemez bir teklif gelirse. Sayın zaim kâr da problem yok krizde bile büyüyoruz dediğine göre şirket zor durumda değil demek. Geriye bir Arap sermayesi veya rus sermayesi kalıyor. Buda pek mümkün değil bence. Tek beklenti sermaye artırımı kalıyor. Ya nasip diyelim.

8. daha önce sayın ümit zaimin acıklamalarında veya basın da yapmış oldugu acıklamalarda vardı senesini hatırlamıyorum şirketimize ortaklık konusunda cok ilgi alaka var demişti onun icin ortaklıktan bahsetttim ytd.

Sayfa 660/761 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •