Special Days Image
Sayfa 699/761 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bu kağıdın patronları nokta aç gözlü .bu tahtada ekmek yiyen yemiştir hiç kimse demesin uçacak kaçacak dalgalanacak .belli olmuyor mu hareketlerinden küçük yatırımcı satıp çıktıysa bir daha bulaşmasını bu tahtaya
    Nokta.nokta isterse 100e gitsin 1000 lira 8000 TL yok böyle tiyatro

2. Bu kağıdın patronları nokta aç gözlü .bu tahtada ekmek yiyen yemiştir hiç kimse demesin uçacak kaçacak dalgalanacak .belli olmuyor mu hareketlerinden küçük yatırımcı satıp çıktıysa bir daha bulaşmasını bu tahtaya
    Nokta.nokta isterse 100e gitsin 1000 lira 8000 TL yok böyle tiyatroları şenliği

3. 17 küsürlerde verdim speğin eline hep aynı terhane yukarı kadar çıkar milleti topla sonra aşağıya ver.iyiki de vermişim şimdi spek düşünsün....

4.  Alıntı Originally Posted by çömez20 Yazıyı Oku
    17 küsürlerde verdim speğin eline hep aynı terhane yukarı kadar çıkar milleti topla sonra aşağıya ver.iyiki de vermişim şimdi spek düşünsün....
    Doğru tespit satış zamanlaması da müthiş,ACEMŞAH a da güzel bir ders vermiştiniz zamanında...

5. çömez hocam tahminleriniz süper önereceğiniz hisse var mı ya da hangi hissedesiniz ,DERİM DEKİ öngörünüzü çok iyiydi thmin edildiği gibi...

6. spider3, ülkemizde malesef grafikler pek işlemez oyuncu istediği gibi hareket ettirir kağıdı ya yukarıya çıkarır çıkarır milletin eline tutuşturup düşürür ya da kağıdı indirip indirip milletin sirkeleyip elinden hissesini kapar,geleceği güzel hisseler var bir de ülkenin durumu iyi analiz et,asuzu,aselsan,froto bunları takip edebilirsin kısa vade düşünüyorsan DERİM al verdi gibi geliyor bana bölünmeden önce yukarıya götürebilirler ben yukarıdan çıktım ama halen takip ediyorum nereden bölüneceği belli olmaz bu meredin ama gine de dikkatli olmakta fayda var.kimsenin gazına gelme.bol kazançlar

7. Tşk.hocam derim den uzak duruyorum ama bu fiyatdan da böldürmeyeceğini biliyorum yukarı hareket bende bekliyorum ama bunun sağı solu belli olmaz riskli bir kağıt,aselsan geleceği güzel bir hisse yakın takipdeyim....

8.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Olay bitmiştir olan arkadaşlar satmıştır inş.Haberi önceden haber alan inbeler %100 yaptırıp tepeden vermeye başlarlar artık.
    Adamı tanımam etmem hissenin zirve yaptığı gün (18-80 ) ne güzel söylemiş hayret.

Sayfa 699/761 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •