Sayfa 738/761 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İyi bir teknikçisiniz sanırım, başarılar dilerim. Bol kazançlar...
    Estağfurullah kendi çapımızda takılıyoruz ..Yaterki piyasa iyi olsun illaki yakalıyoruz bişeyler

Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Yarın 7.80 ——8.00 denemesini bekliyorum ....Sonrasına sonra bakarız oraya bi gidersek ...
    Tabiki borsa bu kesin diye birsey yoktur.Bizim işimiz teknik analiz
    Estağfurullah kendi çapımızda takılıyoruz ..Yaterki piyasa iyi olsun illaki yakalıyoruz bişeyler
    Belki garip gelecek ama ben senedin cuma günkü yani haftalık kapanışının ya sizin belirttiğiniz gibi 8 civarında olmasını ya da 7.15-7.20 civarında kapatmasını isterim. Yoksa bugünkü fiyata yakın kapatırsa bende şüphe oluşturacak... Bende de böyle bir teknik beklenti mevcut...

3. Özellikle haftalıklar daha yukarıları işaret ediyor ...Derim in klasik sonbahar hareketi olur normalde ama benim yorumum kısada gidebileceği yerler ...Biraz daha uzun durulursa o zaman yazarız bakalım hayırlısı ..Bol kazançlar ...

Özellikle haftalıklar daha yukarıları işaret ediyor ...Derim in klasik sonbahar hareketi olur normalde ama benim yorumum kısada gidebileceği yerler ...Biraz daha uzun durulursa o zaman yazarız bakalım hayırlısı ..Bol kazançlar ...
    Anladım, haftalıklar konusunda size tamamen katılıyorum. Belli ki birbirine yakın pencerelerden bakıyoruz. Teşekkürler, bol kazançlar...

5. Sayın bjk tahtacı bize gıcıklığına 7.70 gösterdi en yüksek ..Olsun kırmızı piyasada yüzde 3.5 iyidir

130 bin lot ekside hisse. Hayırlısı olsun. Yarın yine 7.80 değip 7.46 dan toplamaya devam edebilir. Yada bugünkü gibi aşağı direkt basıp akşama doğru hareketlenir. Yarın bakıcaz artık.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın bjk tahtacı bize gıcıklığına 7.70 gösterdi en yüksek ..Olsun kırmızı piyasada yüzde 3.5 iyidir
    Olsun bakalım ne olacak beklemeye devam.

Yukarı çekip boşaltmayı tercih etti. Hayırlısı.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 738/761 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •