Sayfa 91/761 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 721 - 728 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. 4. çeyrek ceket satışları geçen yılla aynı adet satış yaptığını düşünürsek yani 80 bin. ortalama ceket fiyatları da 800 tl dersek.. 80.000*800 =64 milyonluk sadece ceket satışı tahminimdir..

tabi bu tahmını satış pazarlamanındır.. bizim satış fiyatımız bunun yarısı kadar olacaktır
    Son düzenleme : mdal; 05-11-2017 saat: 14:22.

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    4. çeyrek ceket satışları geçen yılla aynı adet satış yaptığını düşünürsek yani 80 bin. ortalama ceket fiyatları da 800 tl dersek.. 80.000*800 =64 milyonluk sadece ceket satışı olacaktır..

tabi gönül ister 100 bin olmasını
    Kardeşim cirosu çok iyi fakat karın düşük kalmasının veya zarar etmesinin nedeni sizce ne olabilir.Örneğin 800 lira olan ceketin maliyeti çok düşük olmalı o 800 liralık fiyatın önemli bir bölümü markanın fiyatı olmalı yoksa yanlış mı biliyorum

3. şimdi hesaplama yaptım sn sivaslı geçen yıl pazarlamaya ortalama 256 tl den ceket satıyormuşuz.. bu yıl son çeyrekte 270 tl çıkmış... ben 400 tl gibi düşünüp hesaplama yaptıştım.. demek ki pazarlama bizden aldığını 1 e 3 koyup satıyor... asıl şirket pazarlamadır birleşme olmadığından halka açık derimod şirketi sürünüyor...

4. [QUOTE=mdal;1167046]şimdi hesaplama yaptım sn sivaslı geçen yıl pazarlamaya ortalama 256 tl den ceket satıyormuşuz.. bu yıl son çeyrekte 270 tl çıkmış... ben 400 tl gibi düşünüp hesaplama yaptıştım.. demek ki pazarlama bizden aldığını 1 e 3 koyup satıyor... asıl şirket pazarlamadır birleşme olmadığından halka açık derimod şirketi sürünüyor...[/QUOTE

Sağolasın kardesim...bu hisseyi fırsat buldukça alacam gunun birinde belki bir haber gelir yılların acısını unutturur ozsermayesinin altında piyasa degerine sahip ve marka degeri olan iki hisseyi takip ediyorum derim ve kutpo er geç bunlarda gidecek simdilik derimod bana daha mantıklı geliyor...hayırlısı

esem spirda da bu bakkal hesaplari yapilmisti...bu sirketleri sessiz merkep yerine koymus patronlar..yuku yukleyip kopruyu geciriyor , tasidig yukten merkebin onune iki ot atiyor sonra ise devam..asil arka terafta yaris atiyla mali goturuuor..

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    simdi gordum epey kalabalikmis... memnun olduk bu kalabaliktan...
    Acemşah hocam sizin tek favori hisseniz Asuzu 1-2 yıla hedefiniz 100 ler ligi. Şimdide 2. favoriniz derim olmuşsa buda orta vade uçacak demektir 😊 Bundaki hedefiniz nedir? Saygılarımla

7. Yükseliş için vakit yaklaşıyor sanırım ne dersiniz?
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

8. Alıntıdır...
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

Sayfa 91/761 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •