Sayfa 636/761 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Hititçe neden borsaya açılmamış acaba belki finansman sağlayıp yüksek faiz ve kur halka arz yöntemiyle bertaraf edemezmiydi.....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. Derim kar açıkladı bu bilançoda da. Hotiç sonuçta ayakkabı sektöründe ve onun konkordato durumu iflasa kadar giderse bu derime pozitif olarak yansır

3. kısa vadeli 203 milyon tl borçu var bu faiz oranlarıyla bu kadar bu borç nasıl ödenecek.. sn koçaklar.

bunun 111 milyon tl si ticari borç.. geçen yıl buna %15 faiz ödenirken şuan en düşük %20 ödenecek..(%20 en düşük oran %25 isterim diyen de var..) basitçe bu faizle bile artık 6 milyon tl yeni yük bindi şirkete... daha banka kredilerini koymadım bile..

4. Normal şartlarda bu durum Derime olumlu yansımalı. Derimin bugüne kadar büyük zarar açıkladığını hiç görmedim aksine kâr açıklayan ve borçlarını ödeyebilen bir şirket. Bir de avm lerin tl ile kira alması durumu var. Bu da yasallaşırsa Derim için sorun kalmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by koçaklar Yazıyı Oku
    Derim kar açıkladı bu bilançoda da. Hotiç sonuçta ayakkabı sektöründe ve onun konkordato durumu iflasa kadar giderse bu derime pozitif olarak yansır
     Alıntı Originally Posted by emirdeniz Yazıyı Oku
    Normal şartlarda bu durum Derime olumlu yansımalı. Derimin bugüne kadar büyük zarar açıkladığını hiç görmedim aksine kâr açıklayan ve borçlarını ödeyebilen bir şirket. Bir de avm lerin tl ile kira alması durumu var. Bu da yasallaşırsa Derim için sorun kalmaz.
    sn emirdeniz ve koçaklara katılıyorum

kriz bazıları için kriz ise bazıları içinde fırsattır ve önemli olan bunu kullanabilmektir.

korkum bir önceki sayfada bir arkadaşında belirttiği gibi piyasaya bomba etkisi yapacak firmalardan iflas haberlerinin gelmesi olur.

inşallah hükümet nasıl yapacaksa kısa sürede yüksek dolar girdisi bulmalı ve avrupa birliği ile üyelik için hızlı adım atmalı

bizim ayağımızın takılması demek avrupayıda peşimizden getirmemiz demektir.

tahminimce bu avrupa birliği üyelik işleri bu sıralarda hiç olmadığı kadar hızlı ilerleyecek

al sat tut vb yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    988
    Yanlış hatırlamıyorsam sn. Zaim bey bir röportajında krizde bile rusyaya yatırım yaparak kâr etmiştik demişti. krizi fırsata çevirdiğini anlatan zaim bey inşallah bu kriz ortamında da doksana çakar

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir şey merak ediyorum endeks nereye geldiği belki bankalar,Petkim,holding nerelerden düştüğü belli peki derim niye tercih edilir şu hali ile piyasa göre pahalı değil mi son 10 yıl derim yatırım yapan bir yatırımcı reel anlamda ne kadar kazandı ..."

8.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Bir şey merak ediyorum endeks nereye geldiği belki bankalar,Petkim,holding nerelerden düştüğü belli peki derim niye tercih edilir şu hali ile piyasa göre pahalı değil mi son 10 yıl derim yatırım yapan bir yatırımcı reel anlamda ne kadar kazandı ..."

Esegin s........ kendi adima

Sayfa 636/761 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •