Sayfa 686/761 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    RSI patladı ama ısrarla mal vermiyor ( salmıyor ), acıkcının almasını mı bekliyor acaba, kitle tavana hafta derilüks arzı ile zaten artık derimod gerceği ortaya cıkar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. Pazarlama sirketini incelemedim, verileri nerdedir bilmem, ama bazi tahminlerde bulunmak isterim; Pazarlama sirketi kâr eden bir sirketse, grup vergi planlamasi acisindan birlesmeye gitmek istiyor olabilir. Sonucta Derimod surekli zarar eden ve vergi vermeyen bir sirket. Maliye Bakanligi bu birlesmeye izin verirse (vergi kaybi olur ama grubun durumu da ortada), grup eger vergi oduyorsa bundan kurtulur. Bu reel bir yapilanma olur o zaman. Belki sonrasinda sermaye arttirimi vs giclee yoluna da gidilir, ki ins.

3. Deri lüks , Derimod u yakalar, üçe katlar

4. Takas

Sn Cefaks son iki günün pastasını rica ediyorum selamlar

5. endeksin patladığı bu günde bu kadar kasmaya gerek yok.. bu hafta senin haftan olmayacak mı.. kardeş gelmiyor mu.. ne bekliyorsun...

2 gündür KAP taki açıklamalarla bize birşeyler anlatmak istiyor sanirim

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Forum çok sessiz . Kimse kalmadımı hissede . Bu haberler rutin şirket haberlerimi yoksa üstte arkadaşın ima ettiği gibi beklenen yada hayal edilen birleşme hazırlıklarımı.

Ümit Zaim yönetim kurulu başkanıydı genel müdür olmuş. Derluks analiz raporunda bile değerleme yaparken kiyaslayabilecek firma sayısı 2 ama derimodun un çarpanları analiz için uygun olmadığından sadece desanin çarpanları kullanılıyor denmiş. Bende hisse var 2017 nin başından beri ama aldığım güne lanet ediyorum. %9 brüt kar marjı ile çalışan şirket mi olur. Desa da bu oran %44. Hareketini yapsın bir daha yüzüne bakmam.

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 686/761 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •