Sayfa 706/761 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Öyle gözüküyor, aşağıya kayarsa 5-6 ay gibi uykuya dalabilir diye düşünüyorum.
    BORSA SABIRSIZLARIN,SABIRLILARA PARA AKTARDIĞI MEKANİZMADIR.
    Warren Buffett

2. Nerden bakınca gözüküyor onu soruyorum. Niye böyle düşüncülere daldınız onu soruyorum. Hangi tekniğe hangi temele dayandırdınız onu soruyorum.

3. bedellide kayipsiz fon girisi saglamak istiyorlarsa kagidi az populer yapmalari gerekli. bu sekilde surekli dusus pek hos gozukmuyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. sayfaya yeni spekler gelmiş...ne hoş açıklamalar

5.  Alıntı Originally Posted by bistman Yazıyı Oku
    bedellide kayipsiz fon girisi saglamak istiyorlarsa kagidi az populer yapmalari gerekli. bu sekilde surekli dusus pek hos gozukmuyor.
    Hangimiz biliyorki patronun bu hissede yapacağı operasyonlar olamazmı 1)sermayeyi güçlendirip bir şatış süreci? 2) pazarlama şirketi ile birleşmesi? 3) bedelliden sonra bedelsiz? Olamazmı? Söylediklerim benim şahsi görüşüm olup asla AL-SAT Tavsiyesi olamaz herkesin kendi aklı var

6. niyetleri yatırımcının kazanmasından yana değil bence...kendi planlarını uyguluyorlar...çok hareketli işlemler olacağını düşünüyorum rüçhanlar kapandıktan sonra...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ftsk Yazıyı Oku
    1000 lotu olan vatandaş bedelliye katılmazsa ne olur üstad? Zarar mı eder?
    bedelliye katılmayan Rüçhan i satmak zorunda. Yoksa patrona bağış yapmış olursunuz. Tecrübe ile sabittir.bu kardesiniz yirmi yıl önce çarşı mağazasına böyle bir bağış yapmışti.simdi mağza adı Boyner oldu.gidip bir çöp alsak hırsız diye içeri atarlar.hatir gönülde bilmezler.

8. tık tak tık tak tık tak, yarına az kaldı

Sayfa 706/761 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •