Sayfa 679/761 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. borsanın gelmiş gecmiş en tehlikeli adamı ümit zaim vegi dairesine 5 tr. kar acıklanan bilanco 5.5 tr zarar arkadaşlar magdur borsacılar spk ya telefon acın şikayetler cogalırsa hisseye tebbir gelebilir bugün şöyle bir baktım 15 senedir yatırımcı mah olmuş bu adam cok tehlikeli şimdi oglanlarıda yönetime girdi babalarının izinden gidecekler artık bir 20 senede şimdi girenler bekler bizde ümit zaimle mahşerde hesaplaşırız iki elim bogazında olacak zehir olsun benim paralarım alhal bel......ytd.

2. deride özellikle fabrikayı ilgilendiren ötv haberide güme gitti ilerki günlerde bu haberin önemi daha iyi anlaşılacak ama bu finansal giderler neyse onun kökünden temizlenmesi lazım ondan sonra kimse derimodu tutamaz ama derimki korkarım allahtan korkmayanlardan.

3. şu garanti faktoringe bakın 57 tiriyon zarar acıkladı sanki bu zarar degilde kar acıklmış gibi bir bucuk ayda yüzde yüz artış gösterdi olacak iş degil işlem hacmi oldugu icin gitti şanslı adamlarmış.

4. bugünle beraber 5 gündür düşüşle bir rekora daha imza attınız ümit bey allahtan korkta arada bir borsaya bak yorumları oku bir ayagın cukurda gerekli tebbirleri al artık

5. en son ben yazmıştım derimod gene rekorlara imza attı göz altı pazarıda dahil 9 gün boyunca arka arkaya düşen başka hisse yok tebrikler zaim ailesi ytd.

6. Şu işlem hacmi binin altına düşsün o zaman tutulmaz bu hisse,günlük bakkal tüketimi gibi 3 yüz 5 yüz liralık alınıp satılan günleri çok uzak değil bence

7. gencler ALLAHININI SEVEN GENEL KURULDAN HEEMEN ÖNCE HEMEN ŞİMDİ SPK YI ARAYIN BU FİNANSAL GİDERLER YANİ 9 AYLIKTAKİ 5 TİRİLYON KAR NASIL OLDUDA 12 AYLIKTA 6 TİRİLYON ZARARA GÖNÜŞTÜ KİMSEYE HESAP VERMİYORLAR BİR ŞİRKETİN MADDİ DEGERİ 15 YIL OYUNCA DEGİŞMEZMİ VAR BULARIN BİR PİLANİ BUNLARIN MAHKEMELERİ VARDI 4.5 SENE ÖNCEKİ BU MAHKEMENİN SONUCUNU SORUN EMEK SARFEDİN CABA GÖSTERİN İNANIN BEN HER ŞEYİ YAPTIM AMA ŞİKAYETLER COGALIRSA HEMEN SORUŞTURMA ACARLAR .BEN BU NUMARADAN ULAŞTIM SİZDE DENEYİN 0312 292 85 79 ARAYIN ARAYAN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM AMA HEMEN ARAYIN GENEL KURULA AZ KALDI HİC OLMAZSA GENEL KURULA MÜDAHİL OLUNUR.

8. onda on on gündür düşüşe devam rekorları alt üst edecek zaimler.

Sayfa 679/761 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •