Sayfa 713/761 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by çömez20 Yazıyı Oku
    iyi kağıt topluyorlar
    banada öğle geldi,derimod düşüşleri abartmayı çok sever,buralarda uzun süre kalmaz gibime geliyor,yarın gireceğim buralaradan yakalayabilirsem

2. sanal düşüş devam ediyor umarım yukarıdan almamışındır sayın tremen,pek buralarda kalacağınıda sanmıyorum,neredeyse bedava,spek de çıkamadı ha bire kağıt topluyorlar,herşeyin hayırlısı..

3.  Alıntı Originally Posted by çömez20 Yazıyı Oku
    sanal düşüş devam ediyor umarım yukarıdan almamışındır sayın tremen,pek buralarda kalacağınıda sanmıyorum,neredeyse bedava,spek de çıkamadı ha bire kağıt topluyorlar,herşeyin hayırlısı..
    aynen hocam hemfikiriz deriye girecektim az daha bekliyeyim dedim ADEL e daldım ,ama gözümde derim de bu fiyatlar bedavadan az pahalı ,kağıt toplamak için bilinçli aşağıya çekiyorlar,ekonomist yorumcularda aynı şeyi söylüyorlar 'sanal düşüş' diye,o kadar şehidimiz oldu o kadar çığ altında kalıp ölenler oldu hiç bir tepki vermedi borsa ama ne hikmetse virüs vakası var ama ölen yok borsanın geldiği noktaya bakın,sözde ekonomi bakanı bütün tepbirleri aldık dedi,ama borsa da çöküş durmadı birileri acayip zengin olacak gibime geliyor ,saygılar hocam

4. Tekstil sektöründe mağazalar kapanıyor, evet bu doğru... Ama bu hissenin diğer MAVİ, DESA ve DERAS'tan olumsuz olarak ayrışmasının sebebi ne ?
    eski kullanıcı adım sabır_kaldıysa

5.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    aynen hocam hemfikiriz deriye girecektim az daha bekliyeyim dedim ADEL e daldım ,ama gözümde derim de bu fiyatlar bedavadan az pahalı ,kağıt toplamak için bilinçli aşağıya çekiyorlar,ekonomist yorumcularda aynı şeyi söylüyorlar 'sanal düşüş' diye,o kadar şehidimiz oldu o kadar çığ altında kalıp ölenler oldu hiç bir tepki vermedi borsa ama ne hikmetse virüs vakası var ama ölen yok borsanın geldiği noktaya bakın,sözde ekonomi bakanı bütün tepbirleri aldık dedi,ama borsa da çöküş durmadı birileri acayip zengin olacak gibime geliyor ,saygılar hocam
    virüsü ciddiye alma zamanı geçti bile,dünyayı kasıp kavuruyor ,biz daha işin başındayız.üretim durursa kağıtlar pul olur.Tedbir sokağa çıkma yasağı olmalı aksi halde amansız bir bulaşma hızı var illetin.15 gündür evden çıkamıyoruz korkumuza.Bu atmosferde gıda ilaç dışında sektörlerin şansı çok az.

Rezil bi kağıt ne yaptığını bilmiyor sarhoş gibi

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Rezil bi kağıt ne yaptığını bilmiyoor sarhoş gibi
    Magzalar kapanınca iflas etmiş gibi oldu..

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Magzalar kapanınca iflas etmiş gibi oldu..
    Haklısın coşkulu endeks de bıle yukselemıyor tahtası abartılı satış baskı ağırlıklı

Sayfa 713/761 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •