Sayfa 609/761 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    arsa satışı peşin olduguna göre derimodun 6 aylık tahmini karı tamamen benim kişisel tahminim tercübeme göre sermayesinin 4 katına yakın kar acıklaması lazım (19.5. ila 21.tr arası kar bekliyorum tamamen benim beklentim dir inşallah daha fazla acıklar benim gibi uzun yıllardır bilanco dönemlerini iple bekleyen bir yarırımcı olarak beklentimi cok görmeyin cünkü yıllardan beri hic bir dönemde hayal ettigim bilancoyu görmedim inşallah rabbimin izniyle bu sefer görmek nasip olur bütün derimcilerin yüzü güler ytd.
    3 aylıkta 700bin küsür,,

kalan 3 ayda bu kadar büyük rakamı neye göre bekliyorsunuz. faaliyet karı bile bu kadar görülmedi,,,

satılan arsa 3 kusur milyon kar getiriyor

3-5 m bandı bile süpriz

uçuyoruz

2. kumar kardeşim ben arsa gelirinin tamamını bilancoya kar olarak yazılacagı diye biliyorum bana kalsa hic yazılmasın nasılsa göstermelik oluyor bu geleırler bir dahaki dönemde bakıyorsun satış geliri ucmuş yatırımcıda anlamadıgından aaaa diyor karı cok düşmüş zannediyor ben oldum olası bilancoda gösterilen bu karları umursamam önemli olan esas faaliyet karı ben şahsen 6 aylıkta esas faliyete dayalı iyi bir kar bekliyorum tamamen benim fikrim. secim sonucları milletimize hayırlı olsun . ytd.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    988
    Seçimlerde istenilen kaos ortamı oluşmadığından dolayı yarın direkt tavana yapıştırmış olur inşallah

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. hisenin önünü kendimiz kapadık bir allahın kulu kötü yorum yapmasın hatta sayfaaya yazmayalım hepimizin hayrına olur .ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    988
    Endeks ile nasılda oynadılar.
    iş bitti diyip hisselere atlayanlara verdiler.

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. DERIM - Derimod

Arsa satış karı 3.300.000,00 tl

Üç aylık kar 700.000 tl

7.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    kumar kardeşim ben arsa gelirinin tamamını bilancoya kar olarak yazılacagı diye biliyorum bana kalsa hic yazılmasın nasılsa göstermelik oluyor bu geleırler bir dahaki dönemde bakıyorsun satış geliri ucmuş yatırımcıda anlamadıgından aaaa diyor karı cok düşmüş zannediyor ben oldum olası bilancoda gösterilen bu karları umursamam önemli olan esas faaliyet karı ben şahsen 6 aylıkta esas faliyete dayalı iyi bir kar bekliyorum tamamen benim fikrim. secim sonucları milletimize hayırlı olsun . ytd.
    Arsa satış karı 3.300.000,00 tl

Üç aylık kar 700.000 tl

Kar rakamının 21 milyon olması eşyanın tabiatına aykırı

8. yukarıda yazmıştım ben arsa karının tamamını hesaplamıştım yanlış anlaşıldım gencler siz düzeltin ben 6 aylıktan cok ümitliyim ama sahiplerinden tırsıyorum yyıllardır dogru bir işlerine tanık olmadım.ytd

Sayfa 609/761 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •