Sayfa 275/761 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. DGAte 4 yılda 27 katı,,, sıkıldıkça her fırsatta yükseliş trendi yapabiliyor

bu yerınde sayıyor,,, 12 bile kapatamıyor,,, 5x - 8x xxx olsa ne olur,,,

2. Sn KUMAR takip ettiğim kadarıyla DERİMOD'un en eski müdavimlerinden birisi sizsiniz sanırım. Kaç yıldır hissedesiniz acaba sakıncası yoksa ?
    İnşallah bu sefer beklediğinize değer.

3. Borsadaki bu havaya ragmen iyi bir kapanis sayilir ve cok iyi bir hafta gecti...
    umarim onumuzdeki hafta yolumuza devam ederiz.

iyi hafta sonlariniz olsun.!
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Sn sah kesin bedelli gelecek dediginiz dogruysa.. hatta hem komfeksiyon hem pazarlamada yapacaklar.. pazarlamada konfoksiyona olan ticari borcu azaltip.. kredileri odeyecekler... boylece her yil 20 milyon civari kredi odemesi ciddi dusecek.. sirkette karli hale gelecek... kisaca ongorum yillik 10 dan az olmayan kar uretebilecek 2019 da.. bu yil daha atilim olmadigindan bir sey diyemiyorum...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesin bedelli olur bedelsiz olur diyemiyorum..
    tercihim bedelliden yana.

eger yabanci bir ortak gelirse hem bedelsiz hemde tahsisli sermaye artirimi da ihtimal dahilinde....
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Sn KUMAR takip ettiğim kadarıyla DERİMOD'un en eski müdavimlerinden birisi sizsiniz sanırım. Kaç yıldır hissedesiniz acaba sakıncası yoksa ?
    İnşallah bu sefer beklediğinize değer.
    hisse alınca uzuncuyum.

aldığım hisselerde hedef beklerim,,,, hedefte cok zorlanıyor ise satar giderim.

bir dönem krsan da 1 yıldan fazla bekledim (hedefim 12 idi),,, krsan da 4 - 8,5 6-8,5 yapıp çıktım,, sonra çökmeye başladı ( ortaklık durumu , kurumsallığı ,,, öncelikle ticari faaliyeti yok desek iyi dir) erken kaçtım diyebilirim.

bunda ise,,, bekliyoruz,,, 5-7,5 ,,, 6-9 ,,, 7,20 --- yola devam ,,,,,

bunda sermaye düzenlemesi gerekiyor,,,,

uzuncuyum????!!!!! hisse alıncada şirket ile yakın temas kurmaya çalışırım,,,,, elden çıkarırsam yeni 2 uzun hazır bekliyor???!!!!

6. Arada ateks takıldım,,, son çıkışında 9,5 - 12

fazla hisse değiştirmem,,

7. Son 3 haftadır hacimli hareketleri ya bir bitiş,,, yada bir başlangıç,,,

geçmişine bakarsak,,, uzun çubuklu hacimli çıkışları geri vitese bağlamış,,,,

belki bu sefer farklı olur.,,,,

DOLAŞIMDAKİ HİSSE AZDIR,,, BELKİ 330B DISARDA OYNAR,,, BELKİDE 150B,,, KOLAY KOLAY BU KADAR HACİM OLMAZ,,,, UMARIZ GERİ VİTESLİ HAREKET DEĞİLDİR,,,,
    Son düzenleme : KUMAR; 19-01-2018 saat: 20:40.

8. kipa - derim ve asuzu. bu hisselerden hangisi daha erken prim yapar diye beklentiniz var? yada varmı üçünden de alalım kısmet hangisine mi demek lazım

Sayfa 275/761 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •