Sayfa 676/761 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bedelli kesin bana göre de ,yanında bedelsiz de verebilir . 29 milyon faiz borcu 5 milyonluk sermaye için çok fazla .

2. Faiz Artirimi geliyor diyor muyuz?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    986
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Bilanço berbat geldi . Faize giden para çok fazla. Kardan zarara geçmiş Derim. Oysa en iyi satış dönemi son çeyrek. Buna rağmen 3 milyon küsur kardan zarara geçmiş . Bir de dünya markası olacağız demişti yıllar önce k
    Zalim. 54 milyon bile etmeyen piyasa değerinle mi olucan ? Desa bile kar üretmeye başladı. Bu bir de en değerli binasını sattı. Yuh yani. Hırsız var .
    Sayın Fatihrustu arsa olayı başlı başına hırsızlık olayı. Bu kadar göstere göstere de para çalınmaz ki. Bide sattığı firma kendisi gibi deri şirketi idi. Başka deri firmasinin işine yarayan arazi senin nasıl işine yaramaz anlamıyorum . Hemde ucuza sattı bence. Kara para aklama olayı değilde nedir bu...

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by abgunel Yazıyı Oku
    Faiz Artirimi geliyor diyor muyuz?

Sermaye artırımı mı demek istediniz? Eğer buysa denek istediğiniz kesinlikle gelecektir . Sermaye tavanını artırmışlardı zaten . Arsa parasını iç ettiler . Bedelli yapar bunlar finansal borçları kapatmak için .

5. Duzeltiyorum Sermaye evet.

Nihayet yıllardır beklenti de olan bedelli ve bedelsiz artırım in ayak sesleri gürültülü bir sekle bürundü

Derimod sahipleri Allah'ınızdan bulun.

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Nerden döner Allah bilir artık, yapacağı hareketi tahmin edebiliyorum artık ama ,, bu sefer satarimda terse yatırır diye elim varmıyor,

Sayfa 676/761 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •