Special Days Image
Sayfa 665/761 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: DERIM - Derimod

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Yabancının ilgisi yok bizim hisseye

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Teknik olarak güzel görüyorum.
    Kimseye "al-tut" diye söylemiyorum.
    Fakat ümit yitirip te panikle satılalcak bir nokta olmadığını düşündüğümü belirtmek istiyorum.
    Satmak isteyenlerin iki kere düşünmesi zararlarına mı olur?

4. 12 senedir derimoddayım daha 2 gün tavan yaptıgı baki degildir 12 senede belkide 10 u gecmez tavanı onuda ertesi gün mutlaka vermiştir hele hele aylar varki günlük yüzde 6.7 pirim yaptıgı yok yahu arkadaş bir de sen pirim yap hicmi hisseni borsada takip etmiyorsunuz dün 20.095 lot bugün 20.093 bu hergün böyle haftalık 100 lotun ya altı ya az üstü satsan satamazsın alsan alamazsın alırsanda hemen basarlar yıgınla hisse gözümüzün önünde hergün yüzde 10 yüzde 20 pirimli biz ne zaman bir gün degil iki gün yüzümüz gülerek seansı kapatacagız yıllar önce geri alım yapın dedim zafere paramız yok dedi hisselerine bakmaz mı ümit bey dedim sorsan hisse fiatını bilmez bakmaz dedi yeminle ben daha ne diyeyim aldıhım güne lanet olsun bilancoyu bekleyecegim eger allahtan korkup gercek bilanco acıklarlarsa önceki yazımda yazmıştım her şeyin tarihi sonuclarını bekliyorum benim gibi bekleyenin oldugunu tahmin etmiyorum ama azda olsa 3.5 senedir bekleyen varsa hissesini bilancoyu görmeden satmasın e bay denen sistemin derimodu dünyadada tanıtacagına eminim ciroda karda patlama bekliyorum bu benim temennimdir her şey ortada temenni demiyorum gördüğümü söylüyorum ytd.

5. şunu yazmayı unuttum gencler size amca tavsiyesi bu hisse bini cok hasta etti 45 yaşımdaydım aldıgımda şimdi 57 oldu ömrümü orta yaş ömrümü bitirdi sakın olaki aile şirketi hissesi almayın sanayi şirketleri vede özellikle temettü veren hisseleri tercih ederek tercih yapın zarar acıklayan şirketlerden uzak durun eger ben zamanında temettü alsydım 12 seenede ne zarar kalıdı ne ziyan adamlar her sene genel kuruldan sonra acıklama yaparlar sonuz genişleyen iş hacmimiz nedeniyle kar payı beklemeyin acın avucunuzu yalayın derler spk neden bir şey yapamaz bilmem yıllardır istanbulda oturan arkadaşlara yazarım genel kurula gidin hesap sorun diye ama 12 senedir bir kişi dahi gitmedi bu hissedeki aadamlarda her muameleyi hak ediyor eger genel kurulları izmirde olsa onlara şu tavsiyem olurdu ben genel kuruluza geliyorum kendi nizi ko........yun polis cagırın derdim adamlar cok rahat genel kurul yapıyorlar hesap soran yok belki gün gelir hesap soranlar cıkar ama ben göremem gibi geliyor eger hakkım varsa zehir olsun derimoda ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    12 senedir derimoddayım daha 2 gün tavan yaptıgı baki degildir 12 senede belkide 10 u gecmez tavanı onuda ertesi gün mutlaka vermiştir hele hele aylar varki günlük yüzde 6.7 pirim yaptıgı yok yahu arkadaş bir de sen pirim yap hicmi hisseni borsada takip etmiyorsunuz dün 20.095 lot bugün 20.093 bu hergün böyle haftalık 100 lotun ya altı ya az üstü satsan satamazsın alsan alamazsın alırsanda hemen basarlar yıgınla hisse gözümüzün önünde hergün yüzde 10 yüzde 20 pirimli biz ne zaman bir gün degil iki gün yüzümüz gülerek seansı kapatacagız yıllar önce geri alım yapın dedim zafere paramız yok dedi hisselerine bakmaz mı ümit bey dedim sorsan hisse fiatını bilmez bakmaz dedi yeminle ben daha ne diyeyim aldıhım güne lanet olsun bilancoyu bekleyecegim eger allahtan korkup gercek bilanco acıklarlarsa önceki yazımda yazmıştım her şeyin tarihi sonuclarını bekliyorum benim gibi bekleyenin oldugunu tahmin etmiyorum ama azda olsa 3.5 senedir bekleyen varsa hissesini bilancoyu görmeden satmasın e bay denen sistemin derimodu dünyadada tanıtacagına eminim ciroda karda patlama bekliyorum bu benim temennimdir her şey ortada temenni demiyorum gördüğümü söylüyorum ytd.
    4 Ekim'de 8.60'dan 10.50'ye giden bir hareket yapmış. Gözümüzden kaçmış herhalde?

7. yazıyı dikkatli oku 12 senede 10 defa tavandan bahsettim.

8. şarkülü gene kaydı dgzete bir haftada 100 de yüz pirimli bir hafta önce derimi vrsayımla yazıyorom aynı sayfada oldugu icin satsak yılların zararı cıkacaktı denizbank 1.5 ay önce 4 tl idi şimdi 22 tl fırsatlar var ama dedigim gibi aldıgım güne lanet olsun aile şirketlerini allahim kahretsin ytd.

Sayfa 665/761 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •