Sayfa 698/761 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    altta 15,5 üstte 18,5 dalgalanacak.. flamamı yapacak mal mı yedirecek zaman gösterir
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. Yüksek bedelsiz potansiyelin olacak,yıllarca karları yedek akçeye atacaksın paydaşlarına zındık koklatmayacaksın,derimod pazarlamayı yan bahçe edeceksin sonra da 400 bedelli kararı alacaksın öylemiii! yanına bedelsiz de koyacaksın yemezler böyle...

Alıntı Originally Posted by SALMONELLA Yazıyı Oku
    Yüksek bedelsiz potansiyelin olacak,yıllarca karları yedek akçeye atacaksın paydaşlarına zındık koklatmayacaksın,derimod pazarlamayı yan bahçe edeceksin sonra da 400 bedelli kararı alacaksın öylemiii! yanına bedelsiz de koyacaksın yemezler böyle...
    evet bende yanına bedelsiz koyma ihtimalinin halen var olduğunu dusunenlerdenim. Ya da bedelliden sonra bedelsiz açıklama ihtimali olabilir mi diye düşünüyorum, Bütün bu senaryolar Derimod da bayağı gündem yaratabilir, iyi bi takiple, marjlarda memnuniyet verici sonuçlar alınabilir diye düşünmekteyim.

4.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    valla kendisi elindeki hisseye göre yorum yapar.. gidin bakın eski yazdıklarını sermaye arttırımı özellikle bedelli istiyorum derdi yükselişi kacırınca böyle oldu tabi..
    hele bir de " yaklasik 20 olana kadar satmam deyip mallarini 15'lerde Ky'e kakalama hikayesi vardir ki..." hatirlamadan gecmemek lazim.
    Sonucta sirket cok uzun yillardir ilk kez bedelli arttirip gercekten sermaye koyuyor sirkete. Patron da cebinden para koyacak. belki ortak alimi icin belki pazarlama sirketiyle birlesme icin, neden olumsuz olsun ki? hicbirsey yapmadan 8'lerde surunse daha mi iyi ve normal olacakti??
    Son düzenleme : ingasltd; 22-07-2019 saat: 16:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    hele bir de " yaklasik 20 olana kadar satmam deyip mallarini 15'lerde Ky'e kakalama hikayesi vardir ki..." hatirlamadan gecmemek lazim.
    Sonucta sirket cok uzun yillardir ilk kez bedelli arttirip gercekten sermaye koyuyor sirkete. Patron da cebinden para koyacak. belki ortak alimi icin belki pazarlama sirketiyle birlesme icin, neden olumsuz olsun ki? hicbirsey yapmadan 8'lerde surunse daha mi iyi ve normal olacakti??
    zaten kötü olsa 15 altına verirler vermiyorlar..biraz dinlensin bakalım..bedelli süreci 2 ay sürer ortalama
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    hiç bahsedilmeyen bir konu hakkında , sermaye artırımı konusunda ve , tecrübesi olan sayın üstatlardan görüşlerini rica ediyorum.
    Bu hissenin bedelsiz sermaya artırma potansiyeli ne kadardır
    Ayrıca bedelliden sonra bedelsi sermaye artırma durumu olabilir mi, yeni sermaye ye göre bedelsiz potansiyeli yüzde kaç olabilir.
    Şimdiden teşekkürler.
    Yukarıda yazdığım yazımı okumadın herhalde.Bu hisseyi benden iyi tanıyan olduğunu sanmıyorum. 26 YIL OLDU .ZAİM BEY KİMSEYE ZIRNIK KOKLATMADI.Bırakın bedelziz meselesini.Kar açıklayan ve dağıtan şirketleri inceleyin sizi soymak isteyenleri değil....

7. iyi ki girmemişim üzülmüştüm almadığım için ama geri dönüyor gine hep aynı numara usandırdı artık milleti kanser yapar bu sanırım geri gelecek gibi bedelliyi sevmedi aslında düşmesi derimod un zararına kasasına girecek sermaye ha bire düşmekte sadece seyrediyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    altta 15,5 üstte 18,5 dalgalanacak.. flamamı yapacak mal mı yedirecek zaman gösterir
    derken biraz yedirdi gibi

Sayfa 698/761 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •