Sayfa 250/761 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. sn acemşahın dikkat çektiği rakam olduğu için 12.47 zikrettim.Acemşah usta konuya bir açıklık getirir inşALLAH.

2. derımod pazarlamanın sermayesı 2 mio bile degıl. derımod sanayıde bedelsız sart

3. temel anlamda katma degere onem veririz.. bu gune kadar deri ve ayakkabi sektorundeki katma degerin otomotivden bile yuksek oldugunu yazdim diye millet ozelden sormus gercekten boyle mi diye..

---evet...!

Turk sirketleri daha yeni yeni olcek ekonomisine giriyorlar bu alanda.. Olcek ekonomisi belli bir zaman sonra karliligi getirir iste parekende sirketlerine yabanvilarin cok yuksek paralar odeyip satin almalari bu yuzdendir.
    teknik anlamda her teknikcinin bakis acisi farklidir rakamlar bu sebeple farklilik gosterir.
    12.470 benim ongordugum ve derimod icin kader rakamidir.
    Hisselerimizi temelde entropi prensibine uymalari kaydiyla belirleriz yani once temeldir..
    tabi teknigi de bakariz ancak benim orta uzun vadeli yatirimci profilim nedeniyle teknikte Zhenon prensiplerini izleriz.. Zhenon nedir diye sormayin rakamlarin yasamsal dongusunun tekrari uzerine kuruludur cizgilerle pek alakasi yoktur..Zhenon 12.470 kader diyor...uzeri yeni baska ufuklara yelken acan baska bir sirketin habercisi diyor ...
    2 Milyar Dolar

4. https://www.ekonomi7.com/mobil/haber...lunu-aldi.html

Hazırladığı koleksiyonları ile deri modasının en şık tasarımlarını kullanıcılarına sunan DERİMOD, ayakkabının ve çantanın ‘1 Numaralı Markası’ oldu.
    Maaşallah 2018 iyi bi başlangıç..iyi haberleri devam eder insâllah.. tahtaya da yansir bir gün..nam şan şohret şisede durdugu gibi durmaz ��

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    temel anlamda katma degere onem veririz.. bu gune kadar deri ve ayakkabi sektorundeki katma degerin otomotivden bile yuksek oldugunu yazdim diye millet ozelden sormus gercekten boyle mi diye..

---evet...!

Turk sirketleri daha yeni yeni olcek ekonomisine giriyorlar bu alanda.. Olcek ekonomisi belli bir zaman sonra karliligi getirir iste parekende sirketlerine yabanvilarin cok yuksek paralar odeyip satin almalari bu yuzdendir.
    teknik anlamda her teknikcinin bakis acisi farklidir rakamlar bu sebeple farklilik gosterir.
    12.470 benim ongordugum ve derimod icin kader rakamidir.
    Hisselerimizi temelde entropi prensibine uymalari kaydiyla belirleriz yani once temeldir..
    tabi teknigi de bakariz ancak benim orta uzun vadeli yatirimci profilim nedeniyle teknikte Zhenon prensiplerini izleriz.. Zhenon nedir diye sormayin rakamlarin yasamsal dongusunun tekrari uzerine kuruludur cizgilerle pek alakasi yoktur..Zhenon 12.470 kader diyor...uzeri yeni baska ufuklara yelken acan baska bir sirketin habercisi diyor ...
    Aydınlatıcı bilgilendirme için teşekkürler acemşah usta

6.  Alıntı Originally Posted by TOWER Yazıyı Oku
    Sn acemşah,şu pastaya baktığımızda ortada dönen ciddi bir lot yok,ciddi bir alıcı gelse bunu uzaya götürür.
    iste 150 bin lot alabilecek birisi cikarsa istedigi rakama goturur...!...
    beyazi 7 den 80 e goturduler...
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    iste 150 bin lot alabilecek birisi cikarsa istedigi rakama goturur...!...
    beyazi 7 den 80 e goturduler...
    Çıkar bir babayiğit usta

8. Yarın 11 üstü kapatacağını umut ediyorum.

Sayfa 250/761 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •