Sayfa 2/556 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4444 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

volkan demirel bırakma kararı almış çok haz etmem ama fenerbahçeliliği tartışılmaz bir adamdır. hem ülkenin hem bizim takımın başarılarında çok büyük katkıları var. furtbolun ahlaksız kabadayısı fatih ile becereksizi tüpçü onun yıpranmasına sebeb oldular. kendi kişisel hataları ve son zamanlardaki spora yönelik hatalarıda işin tuzu biberi oldu. aldığı karar geçmişine bakmayıp sadece son 1-2 yıldaki hatalarını öne çıkartanlara kına kendisine hayırlı olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

umarım güzel bir skor alırız. turu atlarsak moral olacak atlayamazsak sıkıntı yaratır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    umarım güzel bir skor alırız. turu atlarsak moral olacak atlayamazsak sıkıntı yaratır
    4 tane atarız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

kaleci hakkını cameniden yana kullanmış şu an için akıllı tercih

van persie yi verip bi golcü almalıydık

van persinin parası neyse versin göndersinler

Gençlerbirliği maçı 11'imiz :

Fenerbahçe : Volkan, Isla, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet Topal, Ozan, Dirar, Giuliano, Valbuena, Soldado.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Aykut Kocaman : Josef'in yedek olma sebebi transfer durumunun olmasi

Sayfa 2/556 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •