Sayfa 3/556 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4444 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Aleyhimize verilen penaltıyi ancak hakemlik bilgisinden yoksun birisi verebilir..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

NTVSpor : Fenerbahçe , Josef de Souza için yapılan 11milyon Euro'luk ilk teklifi reddetti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Vardar 0 Zenit 5 UEFA gruplari ilk maci

Takımı beğendim.. Daha iyi olacağız..

umarım toparlar takım aykut hoca çift santrafora dönmeli takım savunma dan ziyade hucuma önem vereilmeli
    top çevirmekle futboloynanmaz topu yana ve geriye değil ileri oynamak lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Başkanım sorun savunmada ama hoca hasan Ali'den vazgecmeli İsmail Köybaşı daha iyi daha , guillano biraz daha takıma katkı yaparsa haftaya bjk'yi kolay geçeriz.. Skirtel ve yeni transfer dışında alternatifimiz yok.. Bugün skertel yoktu defans sallandı.. Bu haftaki kadroya skertel ve İsmail koybasini ekleyip çıkmalıyız.. Yeni forveti beğendim Van Persie gibi beklesin ayağıma top gelsin demiyor.. Penaltıyı tek başına aldı.

Kasığında 1. derece yırtık tespit edilen Nabil Dirar, Beşiktaş maçında forma giyemeyecek. (NTV Spor)

çok kötü haber
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 3/556 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •