Sayfa 362/558 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. tebrikler FENERİME

Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Bana real ile oynarız gibi geliyor
    Ama önce efesi yenmemiz lazım

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Efes çok formda dikkatli olmak lazim.bizim veseli cok iyi oyuncu ancak bazen vidaları gevşiyr. Sakatımızda cok fazla
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

maalesef Ekpe 'den beri uzun sikintisi cekiyoruz ve pota altinda cok sorun yasiyoruz.

hucumda iyi oynayip, takim olarak iyi savunma yapinca maclari kazaniyorum AMA

gerek Real Madrid ve gerekse Efes hucum olarak cok iyiler ve uzunlarida iyi.

final four ilk macinda da elenebiliriz yada kupayi kazanadabiliriz, hersey olabilir.

ancak gelecek sene icin cok cok cok iyi ve tecrubeli bir uzun almaliyiz.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    maalesef Ekpe 'den beri uzun sikintisi cekiyoruz ve pota altinda cok sorun yasiyoruz.

final four ilk macinda da elenebiliriz yada kupayi kazanadabiliriz, hersey olabilir.

%100 katılıyorum...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku

Zalgiris maçı sonunda bir ara Obradovic Brandon Davis in kulağına birşeyler fısıldadı..Olurmu bakarsın seneye bize gel demiştir ki benimde beğendiğim uzunlardan bir tanesi..

Onu bende gördüm ama aleni yapmaz o işi birde obra bu sene gidebilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ne zaman topiğe girsem cefakar kanaryalar topiğinde mesaj var burada yoksa ve yazanda seer denen şahıssa anlıyorum ki Fenerbahçe yenik
    herkese yenil ama trabzona kendi sahanda yenilme yapma bu ahlaksızlığı
    ersuncum sanada güle güle

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne zaman topiğe girsem cefakar kanaryalar topiğinde mesaj var burada yoksa ve yazanda seer denen şahıssa anlıyorum ki Fenerbahçe yenik
    herkese yenil ama trabzona kendi sahanda yenilme yapma bu ahlaksızlığı
    ersuncum sanada güle güle
    Bu skor bile bence ahlaksızlık...Buna bile nasıl sevindiler,ruh kalmamış hiçbirinde,yazık yazık çok yazık

Sayfa 362/558 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •