Sayfa 51/558 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

çok ta tındı
    aykut hocanın mantık doğru ancak gol pozisyonu sayımızı arttırmamız yada vurduğu gol oacak bia dam almamız lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

hiç bir farkınız yok diliniz aynı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Uğraşamam sizle %10 luk kesim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Memnun olmamak ayrı terbiyesizlik yapmak ayrı.. Başkanına bunak , hocasına mal diyen biri ancak Fenerbahçe dusmanidir .. Erman , Ahmet Çakar demez böyle lafları.. Eleştirmek , memnun olmamak adabıyla yazıldıkça sorun yok ana hadsiz ve terbiyesizlik yapıldı mi asıl onu yapanla muhattap olunmaz uğraşılmaz .. Haydi Güle güle

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gabriel paletta'yı taşıyan uçak Saat 04.30 Suların'da Atatürk Havalanına inecek

diye bi haber dolanıyor ortalıkta

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın 22 Şubat Perşembe günü 20:45’te AX Armani Exchange Olimpia Milan ile Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı Turkish Airlines EuroLeague 23. hafta maçının bilet satışı Mobilet üzerinden başladı.

Sekiztaşı izliyorum hic bir şey oynamiyorllar

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında 31 Ocak Çarşamba günü saat 20.30’da Akın Çorap Giresunspor ile karşılaşacak. Giresun Atatürk Stadı'nda oynanacak mücadele Aspor’dan canlı olarak ekranlara gelecek.

Aziz baskanın son anda aday olmayacağını düşünüyorum

Sayfa 51/558 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •