Sayfa 510/558 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. O kadar takviye o kadar yeni topçu yeni hoca yeni şu yeni bu ,

alan filan netice savaştaki ukranyanın takımı karşısında yine hava civa ...

bir de yalancı medya yok çok iyi oynamış...

hadi oradan ,senelerdir bu yalanlardan bıkmamışlar...

hala gol atamıyorlar ,hala taraftarı patlatıyorlar... yeter bıktırdınız taraftarı...

ALTI MİLYAR lira borç ,

ne için yapıldı bu kadar borç...
    her Allahın günü ,ama her allahın günü buna faiz biniyor ..
    ama ortada futbol adına bir şey yok...
    görsel zevk adına bir şey yok.
    eserinizle gurur duyabilirsiniz...

2. Vay Ali Başkan vay...

6 milyon euro ile alınan topçuyu byük bir ihtimalle üstüne para vererek yalvar yakar başka bir takıma gönderdin...
    Bügünde öğrendik ki yine brezilyada 2022 sezonunda (demek ki probelmliymiş ki veya müzmin sakat ) antrönörü tarafından " 5 " defa forma şansı verilmiş bir 32 yaşındaki topçu için kesenin ağzını açtmışsın...2,7 milyon dolar bonservis ..bu adamın fenere bir şey katacak mı ? o mevjkide kaç tane topçu var...

Bu antönör feneri HANUTLUYOR mu ?

Havası sana ve arkadaşlarına/ekibine ait olabilir ama hatalı her transfer her uyglaman feneri biraz daha bataklığa sürüklüyor....

umarım 2022-2023 sezonu diğer sezonları aratmaz...

çünkü bıkkınlık verdi aynı hataların sürekli tekrarlanması...

3. Ali Başkan ve ekibi süper yıldız mesut özil'den kurtulmak için ekstradan 3 milyon euro ödeme yapmış...
    Takım mali yönden iflas etmiş ama faaliyetleri için izin veriliyor...
    Nasıl olsa güçlü taraftarı var.
    yıllardır uyduruk transferlerden kaynaklanan zararlar absorbe edilmeden bilanço üzerinde ha babam faiz ilavesi ile yüzdürülüyor....
    bir de süper yalan ver gençlere önem vereceğiz kendi özkaynaklarımızdan yıldızlar yaratacağız...
    spor üniversitesi kuracağız...
    vay vay...
    hadi oradan ,hadi...

https://www.odatv4.com/spor/mesut-oz...cikladi-245803

4. Cenabetlik kaldığı yerden devam ediyor
    Şu rakıma da elendik ya
    Yazık

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Şaşırdım mı yok hiç şaşırmadım. Geçen sene ikinci olmuş kadrodan mesut gibi gustavo gibi ozan gibi çıbanbaşlarını gönder. Kim de mecbur gidecek oda gitti. Şu takıma birçok iyi golcü bir çok iyi stoper bir de çok koşan orta yapan sağ iç al iki üçtanede alt yapıdan takviye et. Çok iyide bi antrönör aldın. Takım kafadan liderliğe oynar. Aynen ilk yıl yaptığı hatayı yapıp 2. Olmuş kadroyu birbirine kattılar. O seneden tek doğruları gönderdiklerinden iyi bi antrönör getirmiş olmaları. Aykut cocu hatasına düşmediker.
    Son düzenleme : ayhan53; 28-07-2022 saat: 05:27.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. off be yani,
    olmuyor ,
    Ali Başkan olmuyor...
    yapamıyorsun...

sizin takımınız sağlam mideli insanları bile ülüser eder...

adamlar savaşta be savaşta ,belkide maaşlarını bile alamıyorlar !!!!

bir zamanlar iyi olan ,ama artık top yeteneklerini kaybetmiş futbolcuları transfer ettin , sonuç bu...

ama o güruhun umrunda mı ,
    sahada kaybettik yatakta kazanalım diye
    latin üsülü bam bam partisi yaptıkları dedikoduları internette yazılıp çiziliyor...

işsiz antönörü fenerin başına getirdin yenilgi sonrası ,becereksizliğni yanlış kararlarını kabul etmesi gerekirken
    nasıl bir savunma yapmış.

Jorge Jesus: Elenmemizin sebebi 10 kişi kalmamız'mış (s.. g.t , peşin peşin bu başarıyı yaparsak şu kadar prim alacağım diye şartnameye koyan adamın söylediğine bak , kalan 10 topçu bostan korkuluğu mu ?)

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Dinamo Kiev maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Dinamo Kiev’e 0-0’ın rövanşında Kadıköy’de 2-1 yenilerek Devler Ligi hasretini 14 yıla çıkaran Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, mücadele sonrasında konuştu.

Portekizli teknik adam, yenilgiyi 10 kişi kalmalarına bağladığını açıkladı. Jorge Jesus’un sözleri şöyle;

TECRÜBE EKSİKLİĞ

Maçın kırılma anına kadar iyi oynayan taraf Fenerbahçe’ydi. 7 şutumuz vardı. Rakibimizin şutu yoktu. İsmail’in gördüğü kırmızı kart maçın gidişatını değiştirdi. O anda takımımızın dengesi bozuldu. Yine de takımımız cesaretini korumaya devam etti. Tecrübe eksikliği elenmemizde belirleyici oldu.â€

TARAFTARLARIMIZ GURUR DUYARAK…â€

Stada gelen taraftarlarımız eminim ki, takımlarından gurur duyarak stattan ayrılmışlardır. 10 kişi oynamamıza rağmen takımımız sahada çok iyi cevap verdi. Çok koştuk. Ancak Şampiyonlar Liginde küçük detaylar belirleyici oluyor

ELENMENİN SEBEBİ

Transferler tabii ki benim onayımla yapılıyor ama bu maçın hikayesini bununla konuşmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bugün elenmemizin sebebi A oyuncusu, B oyuncusu oynadı, oynamadı değil. 10 kişi kalmamıza bağlıyorum. Ayrıca Dinamo Kiev mükemmel bir takım. Geçen sene Barcelona ve Bayern Münih de Dinamo Kiev’e karşı çok zorlandı.â€

“Ben takımımın performansından gururluyum. İlk maçtaki kadroyu değiştirmek adil olmazdı. İyi oynayan bir ekip vardı orda. Bugün elenmemiz A oyuncusu oynadı B oynamadı ile ilgili değil, söylediğim gibi 10 kişi kalmamızla ilgili.â€

Ail Olmazdı

Fenerbahçe bu sezona Avrupa’daki bütün takımlardan daha erken başladı. Şu dönemde transfer yapmak kolay değil ki birçok takım sezonu geç açtı ve gönderecekleri oyunculara hızlıca karar vermiyorlar. Transferlerde genellikle son haftalar belirleyici olur.â€

OYUNA DEVREDE GİRİP SONRADAN ÇIKAN EMRE MOR HAKKINDA

karşılaşmaya 46. dakikada dahil olan ancak 77. dakikada oyundan alınan Emre Mor'un oyuna girdikten sonra kendisini iyi hissetmediğini söylediğini ifade eden Jorge Jesus, “Oyundan çıkma sebebi tamamen fiziksel. Oyuna girdikten sonra iyi başladı ancak 10 dakika sonra kendisini iyi hissetmediğini söyledi, bu yüzden Emre Mor'u oyundan aldık. Oyuna giren oyunculardan memnunum. Değişikliklerin ardından golü bulduk. Zaman zaman oyuna giren bir oyuncu, gerek fiziksel gerekse de taktiksel olarak oyundan çıkabiliyor. Bunu daha önce de yaptım. Bugünkü değişikliği yapma sebebimi de söyledim. Bugün oyuna giren oyuncular fiziksel olarak iyi işlere imza attı. Değişikliklerin de ardından golü bulduk bugün†dedi.

https://www.sozcu.com.tr/spor/futbol...mamiz-7274002/

açıklamaları baştan aşağıya yalan dolan...
    emre mor fiyaskosu Ali Başkan ve ekibinden Fenere yeni bir kazığı olarak tarihe geçti ...
    fenerbahçe taraftarı yandı ki ne yandı...
    yalan dolan yeni bir sezon başlıyor..
    yine adeta köy ,mahalle takımlarına yenilenecek (durum onu gösteriyor)

7. AMK Zürriyeti Dalga geçmeyi bırak :Son Dakika: Fenerbahçe'de Jorge Jesus soyunma odasında oyuncularını böyle teselli etti!

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus, Dinamo Kiev maçı sonrasında büyük üzüntü yaşayan oyuncularını soyunma odasında teselli etti.

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...-etti-42108434

o zaman maç sonrası yapılan yeni sezonun ilk , bunga bunga (italyanca) bom bom /bam bam (portekizce) paritsini sponsoru belli oldu :Jorge Jesus

bu leşler , hakları olmadığı halde milyonları alırken hiç teselliye ihtiyaç duymuyorlar...

Ali Başkan , bunların her türlü ödeme emirlerini imzalarken elleri titremiyor mu ?

gerçekten merak ediyorum...

taraftarı dinden imandan edecekler...

finans kurumlarına borç olmuş everest dağı hala bir galibiyet yok , bunların bir tıkı bile yok...

8. Başkan ve arkadaşlarınca tavsiye üzerine bulunup,özel uçakla özel sözleşme ile takımın başına getirlen şahıstan, dakika bir hemencecik savunmaya geçme durumu çok özel açıklamalar:

Fenerbahçe için hangi takımın teklifini reddetti (VOOV)

Fenerbahçe'nin Portekizli teknik direktörü Jorge Jesus, ülkesindeki bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, "Birçok ligden ve takımdan teklif aldım. Fakat şampiyonluk istiyorum bu yüzden Fenerbahçe'yi seçtim" dedi...

Dün gece UEFA Şampiyonlar Ligne 2. ön eleme turunda veda eden Fenerbahçenin teknik direktörü Jorge Jesus, ülkesindeki bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu.

Maddi olanaklar göz önünde bulundurulmadan Portekiz Ligi'nden Fenerbahçe'ye hangi futbolcuyu isterdiniz sorusunun yöneltilmesi üzerine Jesus, "Eğer böyle bir durum olsaydı şüphesiz Darwin'i arardım" diye konuştu.

Benfica'dan Liverpool'a transfer olan Uruguaylı forvetin dışında başka bir isim söylemeyen Portekizli teknik direktör, "Portekiz liginde mükemmel oyuncular var, Benfica, Sporting, FC Porto mükemmel oyunculara sahip. Avrupa'nın bazı kulüplerinin Portekiz'den oyuncu almasının nedeni bu. Kimseyi öne çıkarmak istemiyorum çünkü Benfica'daydım" ifadelerini kullandı.

"İKİ STOPER BİR KALECİ ALACAĞIZ"

Son günlerde adı Fenerbahçe ile geçen Mehedi Taremi transferinin sorulması üzerine Jorge Jesus, “Mehdi Taremi’nin özelliklerini beğeniyorum. Ancak onun pozisyonu için 4 oyuncum var. Böyle bir ihtimal doğmaz†cevabını verdi.

Deneyimli teknik direktör yaptığı açıklamada transfer sürecine de değindi. Ali Koç yönetiminden iki orta saha oyuncusu istediğini söyleyen Jesus,Carvalho ve Arao. Transfer süreci çok zordu ve sonunda Araoyu kadromuza kattık ve ondan memnunuz diye konuştu. Jesus bununla birlikte Fenerbahçnin önümüzdeki günlerde iki stoper ve bir kaleciyi takıma kazandıracağından bahsetti.

"EVERTON'IN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİM"

Geçtiğimiz günlerde İtalyan ekibi Napoliye transfer olan Kim Min-Jae transferi ile ilgili de konuşan Jesus şunları söyledi:

En iyi stoperimizi kaybettik. Bu yüzden iki stoper istiyorum. Luan Peres transferi tamamlandı. Gustavo Henriquede henüz bir resmiyet yok. Ayrıca bir kaleci kiralamamız gerekiyor. Şu anda en iyilerinden birine sahibiz.

Benfica ayrılığının ardından Everton'dan da teklif aldığını söyleyen Jesus,"Dünyanın çeşitli yerlerinden teklif aldım. Major ligleri soruyorsanız Evertonın teklifi vardı ama kabul etmedim. Şampiyonluk istiyorum. Hedefimiz şampiyonluk ve taraftarımız gerçekten çok tutkulu†diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi serüveninin kısa sürmesi ile ilgili de konuşan Portekizli teknik adam, öncelikli hedeflerinin lig şampiyonluğu olduğunu söyledi.

Odatv.com

https://www.odatv4.com/spor/fenerbah...eddetti-245982

valla ben şahsen sıfır tolernas konumuna geçtim...Adamın anlattıkları masal bile değil...resmen yalanlar manzumesi ....yok santrafor , yok savunma ,yok kaleci , yok o yok bu...orada geçmişi parlak bir ton topçu var hala yenisini istiyorsun .yoksa sen hanutçu musun ?

borç olmuş 7 katrilyon ,daha sezonun başında bile değiliz uyduruk transferler ödenen milyonlar...ortada futbol adına dişe dokunur bir şeyler yok...
    bu sezon yönetim içinde teknik kadro içinde özelikle aldıkları paraları hak etmedikleri ortada o topçu güruhu içinde zor geçecek....

Sayfa 510/558 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •