Sayfa 512/556 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon
Arama sonucu : 4444 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus: 'Türk takımları kendilerine yüksek hedef koymuyor'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Slovacko maçının basın toplantısında çarpıcı bir tespitte bulundu.

UEFA Avrupa Ligi 3. elemede ilk maçına bugün Slovacko karşısında çıkacak olan Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus gruplara kalmak istediklerini belirtirken asıl hedeflerinin Türkiye ligi olduğu itirafında bulundu. Tecrübeli teknik adam dün maçla ilgili düzenlenen basın toplantısında Türk futboluyla ilgili olarak da çarpıcı tespitlerde bulundu: “Son yıllarda Türk takımları Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi turnuvalarda fazla ileri gidemedi ama biz 7 haftadır çalışıyoruz ve kendi değerimizi biliyoruz. Gruplara kalmak istiyoruz

Gidebildiğimiz kadar gideceğiz

Bizim için bu sene en önemli turnuva Türkiye Ligi. Gerçekçi olmak gerekirse herhangi bir Türk takımı Şampiyonlar Ligi’ni veya Avrupa Ligi’ni kazanma hedefini kendine koymuyor. Türkiye Ligi’ni kazanmak için en önemli adaylardan biriyiz ve Türkiye Ligi’ni kazanmak istiyoruz. Bu yüzden lige takıma en iyi şekilde hazırlayacağız ve hazır bir şekilde başlayacağız. Avrupa Ligi’nde de gidebildiğimiz kadar ileriye gitmek istiyoruz. İlk hedefimiz tabii ki gruplara kalmak. Fenerbahçe’nin her zaman Avrupa arenasında olması, kendisini göstermesi gerekiyor.

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...muyor-42112276

Gariban Kiev karşısında varlık göstermeyen takımın başında kim vardı ?

boş boş konuşmalar...

Fenerin borcunu patlatan Ali başkan ve arkadaşları tam yakışmış nerden buldunuz bu adamı ....

Fenerin yapacağı genç topçuları bulup parlatıp satmak ,borcu düşürmek...

Böyle hıyarları bulup taraftarı çıldırtmanın bir manası var mı ?

2. Teşekkürler Ali Başkan ve arkadaşlarına ,

ligin güçlü takımlarından Ümraniyespor karşısında takımın hayranlık uyandıran mücadelesi sonucu 3-3'lük bir skorla , " 1 " puan kaptıı...

Ali başkan bu büyük başarıda maçın hakeminin de rolu olduğunu vurgulayarak ayrıetten saydırmış...

Gözlemcilere göre ligin başı böyle ise sonuda başı bu şekilde hep başarı ile dolu olacağı kesin gibi...

Gırgır bir yana dün marmararyda 2 aile 4 çocuk (en büyüğü 12 ola gerek)tümü hamımları da dahil , Ali Başkan ve arkadaşalarıca, Fenerium'da satılan o tatlı fiyatlı elbiselerle şen şakrak gidiyorlardı...

Umarım bizim gibi beraberlik ,yenilgi hezimetlerine alışmak zorunda kalmazlar...

3. Filip Novak: Bu elemeyi geçmemiz gerekiyor

FFenerbahçeli futbolcu Filip Novak, yarın oynayacakları Slovacko maçıyla ilgili olarak, “Bu elemeyi geçmemiz gerekiyor. Umarım yarın başarılı bir sonuç alır ve bir sonraki maça odaklanırız†dedi.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Fenerbahçe, 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında yarın saat 20.00'de deplasmanda Slovacko ile karşılaşacak.
    Karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe'nin Çek sol beki Filip Novak ise ilk maçta sahalarında 3-0 yendikleri Slovacko'yu elemek istediklerini söyledi.
    Çekya'da evinde olduğunu aktaran 32 yaşındaki futbolcu, "Evimde olmak çok güzel ama bu ilk değil. Avrupa maçlarında buraya geliyoruz. Elemeyi geçmemiz gerekiyor. Umarım yarınki maçta başarılı bir sonuç alır ve turu geçeriz" diye konuştu.
    Zlin takımında futbola başladığını ve Slovacko ile yaptıkları maçlarda hep Zlin takımını tuttuğunu anlatan Novak, yarınki maçta takımı Fenerbahçe için elinden gelen her şeyi yapacağını dile getirdi.

Takıma Kuzey Makedonyalı sol bek Ezgjan Alioski'nin katıldığının hatırlatılması üzerine Novak, " Ben oyuncular arası rekabetin oyuncular açısından iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü herkes elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda oluyor. Ben kendimi sol bekte görüyorum ama hoca nerede uygun görürse o bölgede de elimden geleni yaparım" ifadelerini kullandı.

sputnik.com

bence yatın uyuyun ,
    antreman maçı havasında olsun...
    hata akşam İstanbul'a dönünce parti falan yapın ...
    nasıl olsa paralar tıkır tıkır ödeniyor...
    el üstünde tutuluyor ,paşa muamelesi görüyorsunuz...

4. Fiyaskobahçe adı sanı duyulmamış takımla 1-1 berabere kaldı...

Perez 5M , Gustavo 2M , Bruma 4 M , Lincoln 3.5 m , Emre 2 M , Rossi 7M

Ali başkan ve arkadaşlarınn bu süper HANUTU BOL KEPÇELİ FİYASKO NETİCELİ transferleri

Yürüyen faizleri ile birlikte 8 milyarı bulan borç orada duruyor...

yetmiyor böyle fiyasko transferle yapılıyor...

bakalım antröner ne zaman kapının önüne konacak...

bu taraftar masal dinlemek istemiyor

BAŞARI ZAFER KUPALARI istiyor...

5. Takımın hocası JJ'nin son fotoğraflarında suratındaki ifade dalgın-tedirgin kaygılı,ben hangi akla buraya geldim der gibi....
    hoca bu edepsizler sanki sıfırdan başlıyor gibi öğreteceksin...
    çünkü Fener'e gelen topçu akşam manita peşinde koşmaktan top oyanmayı unutuyorlar...

Ali başkansız da olmuyor....

Borç olmuş anasının nikahı .
    Eski parayla 7 katriilyon lira....
    Hangi aklı başında iyi niyetli paralı vatandaşımız fenerbahçeye başkan olmak için aday olur ?

6. Karagümrük karşsındaki temiz netice 6-0

Umalım böyle kötü galibiyetleri alışkanlık haline getiriler...

Bu net galibiyet bir sonraki maçta rakip taıkıma korku salabilir....

Rakip takımın antrönerleri savuma ve hucum oyuncularının özelikle sakatlanması için taktik verebilr...

Nedense maç hakemleri bu kasti sakatlaycı faullerde ,sarı/kırmızı hareketlerde çok yumuşak davranabiliyorlar....

7. Fenerbahçe'nin golcüsü Berisha'nın eski nişanlısından itiraflar:'Alkollü geliyordu, beni evden attı'

Ümraniye'de birlikte yaşadıkları rezidansta sevgilisi Vesa Vllasaliu'yu dövdüğü ve eşyalarına el koyduğu iddia edilen Fenerbahçeli forvet Mergim Berisha hakkında mahkemece uzaklaştırma kararı çıkarıldı. - Sputnik Türkiye, 1920, 17.08.2022

Fenerbahçe'nin golcüsü Mergim Berisha'nın eski nişanlısı Vesa Vllasaliu, yıldız oyuncu hakkında Twitter hesabından ses getiren paylaşımlarda bulundu. "Eve alkollü geliyordu" diyen Vllasaliu, "Düğünümüze iki ay kala beni evden attı" diye yazdı.
    Fenerbahçe'de performansıyla som dönemde eleştirilerin odağında olan Alman futbolcu Mergim Berisha hakkında dikkat çekici iddialar gündemde. Eski kız arkadaşı Vesa Vllasaliu tarafından Twitter'da paylaşılan iddialar büyük ses getirdi.
    'Düğünümüze 2 ay kala beni evden attı'
    Vllasaliu mesajında , "3 yıl ilişki, yaklaşık 2 yıl nişanlılık süreci, 1.5 yıl beraber yaşadık ve düğünümüze 2 ay kala beni evden attı, çünkü gerçekler ona ağır geldi" diye yazdı.
    Vllasaliu "İlişkimiz bitikten 3 hafta sonra insanlar onu yeni biriyle gördü ve şimdi de açık açık sosyal medyada sergiledi. Lütfen beni rahat bırakın" açıklamasını yaptı.

Bu mesajın üzerine bir Twitter kullanıcısının kendisine sorduğu, " Yüzleşmediği gerçekler nelerdir? Neden söylemeye cesaret edemiyorsun?" sorusuna yanıt veren Vllasaliu, "Bir kadını gece 4'e kadar evde yalnız bırakamamalısınız" diye yazdı.

'Alkollü şekilde eve geliyordu'

Eski nişanlı ayrıca, " Maçtan bir gece önce arkadaşları ile gece geç saatlere kadar eğlenip eve alkollü şekilde geliyordu. Sonra o bana bir şeyler anlattı ve ben de ona hakaret ettim. Alkol ile bol şanslar" yanıtını verdi.

sputniknews.com

Şaşırdık mı ,arkadaşlarla gününü gün ediyor...

Tarftar da bu ve bu kafadaki takım arkadaşlarından performans bekliyor.
    Sahi Ali Başkan ve arkadaşları bu ve bunun tipindeki topçu güruhuna anlayacakları dilden seslenmiyor , madem futbol hayatını bitirmek istiyorsun al sana şu kadar ceza ya öderesin yada ödersin demiyor...
    Kahrı hep taratara mı çarktieceksiniz
    O tip topçulara da hayatı zehir etmelisiniz
    Dinsizin hakkından imansız gelmeli....
    Bunlara öyle bir ceza verilmekli ki...
    Emeklilikten önce ,veya Fenerden gitmeden önce aşırı harketlerden uzak olmayı öğrenmeleri gerekli...

8. Hanutuna haber yapmasıyla malum hurriyet gazatası yazdı :

Fenerbahçe'de gündem yine Alexander Sörloth! İşte yeni plan...

Fenerbahçe'de gündem golcü transferi... Teknik direktör Jorge Jesus'un talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Sarı-lacivertli ekipte, hücum hattına forvet takviyesi yapmak için düğmeye basıldı. Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan Maxi Gomez için Valencia'nın aşırı yüksek bir bonservis talep etmesinin ardından, Sarı-Lacivertlilerin rotasını Alexander Sörloth'a çevirdiği öğrenildi.

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...rleri-42121234

zengin patronunuz var cebinden masrafı karşılasın , neden olmasın ?

Ahanda !!!

Fenerin Bursadan Santrafor diye alp senelerce verim alamadığı Ozan ,İngilterede siftahsz maçı yok...

Demek ki Fenerde ortamda bir bozukluk var...ı

Sayfa 512/556 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •