Sayfa 531/558 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon
Arama sonucu : 4459 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Ardadan gelecek parayı 35 lik çıtırlara harcayacağız gibi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Edin Dzeko'yu Fenere'e pazarlayan , aracıdan başkan Ali'ye elinde çokkaliteli topçular-kaleciler olduğunu söylemiş...

https://www.hurriyet.com.tr/sporaren...diasi-42290008

ne zaman alt yapı yalanını bırakacaksınız ,2.000 tane okul açmışlarmış mış...
    birileri sebeplensin diye...
    gençleri sat onlardan gelen paralarla emeklilik arefesindeki topçuları besle...
    borçlar almış başını gitmiş ,yöneticiler atsın tutsun..
    fb tv kanalına artık taraftar ilgi göstermiyor
    kimin umrunda ki

3. malum
    Sakalcı/hanutçu
    cimcom fanatiği
    ortam karıştırıcı
    Reisin en güvendiği işadamının boğazdaki yalısında bürosu olan
    okuldan mezun mesleği Hemişir ( erkek hemşire)
    solcu görükür
    ama paraya dayanamaz ...
    Bildiğiniz Soner Y. ,
    bu kez de travesti görnümüyle bir dedikoduyu yazmış

Fenerbahçelilerin merakını Odatv gideriyor... İsmail Kartal niçin teknik direktör oldu... Külliye bu işin neresinde

Simon Kuper haklı galiba: Futbol asla sadece futbol değildir.

Çocuklar, şu yaşıma geldim futbol aşkının insanı neden delirttiğini anlamadım! Eduardo Galeano okudum oradan Simon Kupere geçtim olmuyor Anlayamıyorum

Bir de koca felsefecilerin, şair ya da yazarların top peşinde koşması beni daha da yordu.

Sen Albert Camus ol hayatı tanımlarken futbolla açıkla: Hayatta ne öğrendiysem futboldan öğrendim; Çünkü top hiçbir zaman beklediğim köşeden gelmedi."

Gerçi zaman zaman eniştenizin TVdeki futbol keyfine ortak olmaya çalışırım ama enine boyuna bilmem

Ama Galatasarayn Ankaradaki şampiyonluk maçını izlemeye gittim.

Galatasarayın şampiyonluk maçı 30 yıl sonra yine bir Ankaragücü maçına denk gelince enişteniz tuttu kolumdan götürdü beni

Eee ne yapayım ben de bu tarihi ana tanıklık ettim.

Tabii orada duyduklarım bir başka yazı konusu

Neyse çocuklar esas konumuza geleyim ben

Her gün beş altı günlük gazete okuyorum. Bu aralar dikkatimi çeken konu gazetelerin birinci sayfalarında yer alan Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırımın fotoğraflarının sürmanşette olması

Aziz Beyi uzun zamandır gazetelerde görmüyordum. O yüzden de Yine ne oluyor dedim kendi kendime

Konu Fenerbahçenin Ali Koç dönemindeki durumuymuş.

Malum Ali Koç büyük umutlarla gelmişti Başkanlığa ancak, bir türlü beklenen şampiyonluk gelmedi.

Bu sezonu da Türkiye Kupasıyla kapatınca yine sesler yükseldi.

"TÜRKİYE'DE BİR CHP BİR DE FENERBAHÇE KONUŞULUYOR"

Tabii Hürrem ablanız uzun zamandır CHPyi yazdığı için gazetelerdeki Aziz Yıldırım ayrıntısını derinlemesine inceleyemedim.

Dün de çok sevdiğim iki arkadaşımla kahve içerken Fenerbahçe neden gündemde diye sorunca başladılar gülmeye

Türkiyede bir CHP bir de Fenerbahçe konuşuluyor dedi Nurten

Meğer, günlerdir Fenerbahçenin teknik direktörü kim olacak sorusuna yanıt bekliyormuş milyonlarca taraftar.

Üstüne Aziz Beyin açıklamaları da gelince gündem Fenerbahçe oluvermiş

Çocuklar neyse ki Fenerbahçe teknik direktörünü bulmuş: İsmail Kartal olacakmış.

Ama tabii burada beni ilgilendiren konu yine siyaset çocuklar.

Neden mi? Anlatayım

KİM BU AHMET KETENCİ

Çocuklar, İsmail Kartalın üçüncü kez Fenerbahçenin başına geçmesi konusunda ısrar eden bir isim varmış

O kişi ise Ahmet Ketencymiş.

Ahmet Ketenci kim mi?

Burak Erdoğanın kayınbiraderi

Yani İyi bir Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın dünürü Osman Ketencinin oğlu.

Çocuklar sadece bu değil Ahmet Ketenci aynı zamanda Fenerbahçe yöneticisi

Çocuklar biliyorsunuz Türkiyede futbol ve siyaset hep iç içe olmuştur.

Ama ben yine de merak edip sordum:Ahmet Ketenci neden İsmail Kartalda ısrarcı olmuş?

Kahve arkadaşlarım anlattı: İsmail Kartal son yıllarında muhafazakar bir çizgiye yol aldı. Eşi hanımefendi de kapandı. İsmail hocanın bu yeni çizgisi Beştepede de biliniyor. Hatta İsmail Hocanın şimdi Hac vazifesini yerine getirdiği de yazıldı.

Fenerbahçe ile resmî sözleşme de Hacdan döndükten sonra imzalanacak

Neyse çocuklar konuyu çok uzatmayacağım Simon Kuper haklı galiba: Futbol asla sadece futbol değildir.

Odatv.com

https://www.odatv4.com/siyaset/fener...sinde-54622734

adamın kötüye giden takımı toparlayıp bir yere getirdiğini unutup
    aile/özel hayatıyla nereye varmak istiyor ,
    bu şahıs ? yani namıyla
    hanutçu soner ,sen önce devr-i fetö zamanında fenere nasıl kumpas kurulduğunu
    sözde gazatacı/medyaların fetöcü adli ve emniyet nasıl içli dışlı olup haberleri patlattığını yaz...

4. https://t.me/c/1056334519/28972
    Yolun açık olsun güzel çocuk
    Ömrünce mutlu ol

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

5. malum
    Sakalcı/hanutçu
    cimcom fanatiği
    ortam karıştırıcı
    Reisin en güvendiği işadamının boğazdaki yalısında bürosu olan
    okuldan mezun mesleği Hemişir ( erkek hemşire)
    solcu görükür
    ama paraya dayanamaz ...
    Bildiğiniz Soner Y. ,
    bu kez de travesti görnümüyle bir dedikoduyu yazmış

Derin kulis... Ali Koç Fenerbahçe’yi bırakıyor

Ömer Koç iş dünyasının (ve bence de siyasetin) ağır stresinden bunalmış. Son olarak Rahmi Koç ile Ali Koç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeleri dikkatimi çekmişti; Ömer Koç niye yoktu o görüşmede?

Çocuklar İstanbul’dayım. Ama şaşılacak bir hâl başıma geldi; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu her fırsatta açıklayan Sadettin Saran’ı yemek yerken görmeyeyim mi?

Futbol camiasını takip edenler bilir, Ali Koç ile Sadettin Saran’ın arası genellikle limonidir. Birbirlerini kızdıracak demeçler vermişlikleri vardır.

İşte çocuklar bu sebeple Ali Koç ile Sadettin Saran’ın yemek yemesine şaşırdım. Sohbet konusu neydi bilmem mümkün değil tabii, uzak masadaydık.

İkiliyi gören bizim masada her kafadan bir ses çıktı. Uzlaşılan konu şu oldu:

Ali Koç yerine Sadettin Saran’ı hazırlıyor!

Ben buna hiç ihtimal vermedim. Ama açık kapıda bırakmadım değil, Aziz Yıldırım karşıtlığı bu iki genci birleştirmiş olabilir mi? Aman Tanrım bunu Aziz Yıldırım duymasın. Eminim ki, Sadettin Saran aday olursa Aziz Yıldırım karşısına mutlaka çıkar. Kesin de kazanır bence.

Peki çocuklar, Ali Koç Fenerbahçe’yi neden bırakmak istesin? Kaç yıldır futbol takımını şampiyon yapamaması mı? Hiç değil.

Bu sorunun yanıtını masadan İstanbullu bir işadamı verdi. Söylediklerini şaşırarak dinledim. Dedikleri şuydu:

ALİ KOÇ'UN BIRAKMA SEBEBİ

Çocuklar biliyorsunuz belki, Koç Holdinge zaafım vardır; bir Türk şirketinin dünya markası olması göğsümü hep kabartır, hep duygulanırım...

Rahmetli Vehbi Koç ile başlayıp Rahmi Koç ve rahmetli Mustafa Koç ile büyüyen holding Ömer Koç ile zirveye tırmandı.

Ve lakin çocuklar… İstanbullu işadamının söylediğine göre Ömer Koç iş dünyasının (ve bence de siyasetin) ağır stresinden bunalmış. Son olarak Rahmi Koç ile Ali Koç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeleri dikkatimi çekmişti; Ömer Koç niye yoktu o görüşmede? Neyse çocuklar…

Ömer Koç holdingdeki ağır yüklerini azaltmak istiyormuş. Yani, yönetim kurulu başkanlığından ayrılma kararındaymış. Ali Koç da ağabeyinin yerine gelecekmiş.

Ömer Koç'un böyle bir arzusu olabilir ama Rahmi Koç bu derece başarılı olan oğlunu bırakmak ister mi, emin değilim…

Bakalım zaman ne gösterecek?

Bu arada çocuklar bende bugün bana söylenen hiçbir kulise inanmadım!

Duyduklarımı Can (Özçelik) Beye anlatınca, “yazınız lütfen Hürrem Hanım, sonuçta siz kulis yazarısınız†demesin mi? Bu çocukta da böyle bir açık sözlülük var!

Çocuklar, bende yaşlı bir kulis yazarı olarak gördüğümü ve duyduğumu sizlerle paylaştım. Ali Koç Fenerbahçe’yi bırakır mı bilmem ama Ömer Koç'un holdingi bırakmasına gönlüm hiç razı değil. Türk ekonomisinin bu zor dönemde Koç Holdinge ihtiyacı var çünkü…

Odatv.com

yaz yaz heyecanlı oluyor , travesti soner ,pardon hürrem sultan

6. Arda'nın Babasının bu transfer işinden 15 milyon başlık parası/komisyon/hanut kopardığı idda edilmiş

İspanyol basınından çarpıcı iddia: Arda Güler’in maliyeti 50 milyon Euro

Fenerbahçe'den ayrılarak Real Madrid'in yolunu tutan Arda Güler'in transfer maliyeti için İspanyol basınından çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
    İspanyol basınından çarpıcı iddia: Arda Güler’in maliyeti 50 milyon Euro
    Türk futbolunun son dönemdeki en önemli yeteneklerinden Arda Güler’in Real Madrid macerası başladı.

Dün öğleden sonra ailesiyle birlikte özel uçakla Madrid’e giden 18 yaşındaki futbolcu, sağlık kontrolünün ardından 6 yıllık sözleşmeye imza attı ve transfer İspanyol devinin resmi kanallarından duyuruldu.

FENERBAHÇE 20+10 MİLYON AÇIKLADI
    Fenerbahçe, satış opsiyonu 17.5 milyon Euro olan Arda için yaptığı KAP bildiriminde Real Madrid’in 20 milyon Euro peşin ödeme yapıp 10 milyon Euro performans bonusu ödeyeceğini duyurdu. Türk futbol kamuoyu transfere kilitlenirken İspanyol basınından çarpıcı bir iddia gündeme geldi.

İspanya'da Barcelona Kulübü'nün muhabirliğini yapan gazeteci Toni Juanmarti'ye göre Arda Güler'in transferi, futbolcuya verilecek maaş hariç Real Madrid'e 50 milyon Euro'dan fazla paraya mal oldu.

BABASINA 15 MİLYON EURO KOMİSYON…
    Juanmarti sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Arda Güler'in Real Madrid'e maliyeti, oyuncunun maaşını dahil etmediğimizde bile 50 milyon Euro'yu geçebilir. Babasına 15 milyon Euro'dan fazla komisyon ödenecek. Ayrıca oyuncunun ailesinin talebiyle Fenerbahçe'ye ödenecek miktar artırıldı. Pahalı mı, ucuz mu? Bunu zaman gösterecek†ifadelerini kullandı.

Arda'nın babası Ümit Güler'in, oğlunun transferinden 15-20 milyon Euro civarında pay istediği daha önce İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio tarafından da duyurulmuştu.

Arda Güler transferinde ayrıca çıkış kulübü olarak gözüken Gençlerbirliği de FIFA kuralları gereği yetiştirme bedeli alacak. Bu bedel Arda Güler 23 yaşına gelene kadar transfer olduğu her kulüpte ayrıca ödenecek.

https://www.sozcu.com.tr/spor/futbol...-euro-7736010/

7. Süleyman Hurma

“EMRE MOR 30-40 MİLYON EURO’YA GİDERâ€

Fenerbahçe’de forma giyen Emre Mor’un performansına değinen Hurma, “Emre Mor, Türk pasaportu olan oyuncular arasında Arda Güler ile beraber en iyisi. İnsanların düşündüğü gibi bir oyuncu da değil; çok sorunsuz ve çalışkan bir oyuncu. Emre Mor, Fenerbahçe’de 1 yıl oynaması gereken yerde oynasın; 30-40 milyon Euro’ya satılır. İnanıyorum ki bu sene İsmail Kartal’ın elinde Fenerbahçe’nin en büyük transferi olur.†dedi.

Yayıncı kuruluşa serzenişte bulunan Hurma, “Pandemi oldu yayıncı kuruluş geldi ve bu paraları ödeyemeyeceklerini söylediler. Yayıncı kuruluş aralık ayına kadar bize ödeme yapmadı. Zorla indirim yaptılar. O ara da TFF 80 milyon dolarlık bir dava kaybetti. O davada TFF’nin hakimi bile yayıncı kuruluşu haklı buldu. Ben almadığım parayı 3 sene üst üste ödemek zorunda kaldım.†diye konuştu.

https://www.sozcu.com.tr/spor/futbol...-oldu-7735973/

diyosun başkan ,

hadi inşallah diyelim ,
    geçelim...

8. bu aralar , burada da vardı fb reklamı dönüyor...

İsmail Kartal bir de 2 yeni transfer (başkan ve arkadaşlarının büyük başarısı)

her halde şampiyonluğu altın tepside cim coma hediye edildiğini

tarftarın unutmuş olmalı/umularak yapılıyor olmalı...

bir de şampiyonluk ligi maçlarında hakemlerin ş...sizce tutum unedeniyle Kiev'e hediye edilen tur atlamayı unutmuş olmaları gerekir ki

internette saçma sapan bir anti fener kampanyası yürütülüyor...

neden fenerbahçe lig hazırlıkları için rusya ya gitmiş...

çok da tın...

Sayfa 531/558 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •