Sayfa 7/557 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 4455 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Bu arada dün beinsport'un vermediği ama aspor'da yayınlanan Pepe'nin dirseğine ve Querasma'nın ısınmada Fenerbahçe taraftarına yaptığı o harekete federasyon görüntüler üzerinden bir şey yapacak mı bakalım ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

13 Ağustos 2017 : Beşiktaş Antalyaspor maçı sonrası Şeneol Güneş :
    "Eğer Antalyaspor haksız mağlup olduğunu düşünüyorsa, haftaya iyi oynar ve kazanır. Kazanacak gücü var demek ki."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

dün tv de izledim ne hat dediğini bende anlamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    caner erkin'in dün yaptıklarına çok üzüldüm.. Biraz emre belezoğlu'ndan feyz alsaymış..

Yıllarca oynadığın takımın sahasına rakip olarak geliyorsun, sahaya çıktığın gibi kendi seyircinin önüne gidip onların karşısında diz çöküp selam veriyorsun.. Bu yaptığın hem tahrik hem terbiyesizlik hemde işgüzarlık.. Ama caner sana asıl notu "kameni'nin fenerbahçe ceza sahası içinde yatan bir beşiktaşlı oyuncuya yardım ederken senin orta sahadan kaleye şut çekmen de " verdim.. Senin takım arkadaşına yardım eden kaleciye kalesi boş diye şut çekiyorsun.. Tüm beşiktaşlılar bunu yıllarca oynadığı fenerbahçe'ye yapıyorsa size neler yapar..

mahmut uslunun söylediklerini tasvip etmemiştim ama hak ediyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mahmut uslunun söylediklerini tasvip etmemiştim ama hak ediyor
    Kesinlikle hak ediyor

bordo mavi kravat
    mavi takım bordo mendil
    Türkiyeyi tanımayan100 tane adam getirin tüm klüplerin formalarını koyun ortaya
    bu adamında fotosunu getirin ve 100kişiye sorun bu adam hangi takımın teknik direktörüdür diye sorun
    verielecek 100 cevapta ts olacaktır
    şenol güneş denen sözde flozofun fener maçlarındaki agresifliğinin ve her yere saldırmasının çamur tmasının sebebi açık ve net
    halen trabzonda ki iken 2 kere kanırta kanırta şampiyonluğu elnden almamızın luyrık acısı var
    bi tane sekiztaşlı yöneticide çıkıp
    hoca ne iş nasıl kıyafet bu sen kimin teknik dirktörüsün diye soran yok

Fenerbahçe Beşiktaş maçında yaşananlarla ilgili PFDK kararları :

FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

ynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi AHMET ÖNDER FIRAT'ın, akredite olmadığı halde hakem soyunma odası koridorunda yer almasından dolayı takdiren 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi AHMET ÖNDER FIRAT'ın, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 3 AY HAK MAHRUMİYETİ ve 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu İSMAİL KÖYBAŞI'nın, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. idarecisi MAHMUT NEDİM USLU'nun, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 23.09.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 16.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. teknik sorumlusu ŞENOL GÜNEŞ'in, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. idarecisi ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU hakkında, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir.

Sayfa 7/557 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •