Sayfa 106/205 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by chaylak Yazıyı Oku
    Ben hisse kötü demedim alin satin da demedim. Dediğim su yuzde 120 artmis hissede risk vardir ve çıkıyor dedigim. Keske ciksa daha 1500 lotum var
    yaa yeme bizi hem kağıdın 5e 6 ya ineceğini düşünüp hem 1500 lotmu tutuyorsun.
    nesıl oluyo oo

2. ha şunuda söyleyeyim dediğin yerlerede gelebilir ama o zaman iş bitmiş olur.

3. Okumadan yorum yapmasa su insanlar. 4 te 3 u sattim. 4 te biri 1500 lot olamaz mi yani insanlarin )) Sen alin diyosun o vakit. Düşerse garibanlarin parasini verecek misin ? Asla yönlendirme yapmamali fikirler soylenmeli.

4. Hisse riskli olmasa arti 8 den eksi 8 yapar mi veya tam tersi. Risk var kar zarar ortak. Ama kesin cikacak veya dusecek yanlis. Keske insanlar okusa anlasa. Riskli demek düşecek demek degildir

5. Ama hisseyi pazarlayan gencler aferin ky ye iyi kitlediniz

6.  Alıntı Originally Posted by chaylak Yazıyı Oku
    Okumadan yorum yapmasa su insanlar. 4 te 3 u sattim. 4 te biri 1500 lot olamaz mi yani insanlarin )) Sen alin diyosun o vakit. Düşerse garibanlarin parasini verecek misin ? Asla yönlendirme yapmamali fikirler soylenmeli.
    yönlendirmenin alasını kendin yaptın
    peki kağıt senin dediğin yere inmezde gariban korkup satarsa sen verecekmisin onların zararını.

7. İlkokul mezunlari yorum yapmasin yav. Ben su noktaya düşer nerede dedim ? Hisse yuzde 120 artmış risk var dedim alin icin ve hakli ciktim. DuserSE alirim 5 lere dedim. Dusecek demedim. Hay ya nelerle uğraşıyoruz.

8. Ben düştükçe üzülüyorum ama dusme ihtimali barizdi. Ama bazulari seviniyor. Mesela pazarlamacilar

Sayfa 106/205 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •