Sayfa 12/205 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. Temettü kararı verbilir ileri tarihte karlı bir kurum endeks kagıdı degil yükselişe umursamaz düşüşe tepki gelir 4.30 nire 3.59 nire kedi sıcraması dedik kediyi tümden öldürdüler galiba 9 canı olsa 9 unu da alır deniz hacimli düştü hisse dagıldı 3.56 yüklü alım bekliyorum hadı deniz zararına mal yok

2. Sermayesini %100 bedelsiz artırma olasılıgı oldugu gibi özsermayeyide 15milyar cıkarabilir

3. Yav kardeşim endeks 92 bine dayanmış ne yani bunun açıklması ne bıktık ya vallahi

4. var bir bit yeniği fakat pozitif düşünüyorum.

ne satıyorlar. bi bitiremediler

Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    yukarıdan sattıklarını aşağıdan almak için kademeye alış yazıp kendi malına veriyor. amaç başkasının da panik yaparak satış yapmasını sağlamak için. çok basit çok eski acemi silkeleme taktiğidir. ytd
    Ben beklerim sıkıntu yok

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aslında öyle degil olay gercek satış var gibi amarika savas politikası rusyanın suriye politıkası altına ilgi banka mevduatlarının şüpheli alacaklarını satması vs bizler inat ettikce sanki satmayacak burada kendi alıcı degil disarıda lotu az 0.15 halka acıklık hisse toplayıp bankayımı alacak birileri o da imkansız 2 .80 be altıda olsa 1.50 de olsa zaten birileri karda sattıgı batık kredilerinin parasını 4.30 la 3.55 arası satış alışta zaten koymuştur amerika valla dengesiz birinin yönetiminde savas cıkması koreyle an meselesi adam dünyadan gecmiş yas 70 iş bitmiş ölse ne ölmese ne trump valla tek basına dünyaya tehdit bizimkilerde bi amerikaya şak şak dönüyor rusyaya şak şak bi gün biri diycek durr 2 yüzlülük buraya kadar o yüzden borsa dönemi 20 nisana kadar alan satan pozisyon kapatan birileri hareket yapar sonra altına hücüm gr 200 lira olur 2017 zor yıl 2018 dahada zor yatırımlar borc içinde projeler yarım kalmış krediler tıkanmış yatırım yapılabilir ülke vasfından cıktık cıkıyoruz bu gunleri bile mumla arayacagımız günler yakındır

8. Gün boyunca 3.59 daki 18bin malı almamak için sıktında sıktın olmadı 3.55 cektin deniz ordanda malı kaptırdın ha hesabımız yarına kaldı yarın senden 3.50 bekliyom şaşırtma beni parası peş hadi bakem yarın ola hayrola sen aga ben aga bu koyunu kim sağa

Sayfa 12/205 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •