Sayfa 139/205 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    bu kadar olumsuz ise sabah neden taban yapmadı direk ?
    Daha elinde boşaltacak mal var demek ki. Taban olsa bu işlem hacmini yapabilirmiydi. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    bu kadar olumsuz ise sabah neden taban yapmadı direk ?
    çünkü haber olumsuz falan değil.yarın yoluna kaldıqı yerden devam eder.ilk direnç 7,30 buraya çarpar geri döner oralarda oyalanır.birkaç güne de 7,30 u aşar ve sırayla 8,60-9,40-10,60 hedeflerine varır.ytd

3. Valla onu bunu bilmem düşüşte 6,46 yakaladım çıkışta 6,72 yazıp cepten tuşa basana kadar 6,82 den almışlar
    Bidaha girermiyim kolay kolay girmem ama ani düşüş ve çıkışlarda doğru yerde ve zamanda yakalayıp satmayı bilirseniz kazanırsınız
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. aslında bu kadar hacime rağmen böyle basit bir formasyon oluşturması oldukça ilginç..? yani 2.5 milyon lotmu satıldı? veya 2.5 milyon lotu kim nerden sattı? sanki olan sadece görüntü vermek amaçlı gibi..YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Biz -9 dan Taban olsun alalım die beklerken Tavana götürmezler inşallah

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Biz -9 dan Taban olsun alalım die beklerken Tavana götürmezler inşallah

böyle bir endişen olmasına çok sevindim
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Şuan Bist-100'den Dolar/Euro dan bağımsız hareket ettiği ortada... Tabana götürmek isteselerdi şimdiye kadar çoktan Taban olmuştu...

8.  Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Şuan Bist-100'den Dolar/Euro dan bağımsız hareket ettiği ortada... Tabana götürmek isteselerdi şimdiye kadar çoktan Taban olmuştu...

dün fiyat 6.39 0lunca yazdım devre kesiçi yemiş alamadım açıldı peşinden koşum 7 küsüre gelince vazgeçtim bu gün 6.18 zor aldım işim vardı dişarı çıktım ö.sonra geldim 6.08 e düşmüş borsada eksi1500 küsürdü şimdilik endksi takip ediyor gibi tavan ve taban isterlerse yaparlar dövüzle satıldı oradan da kazandı bence pahalı degil zorlu satacagım dediğinde 10 ile 20 arası fiyat da git gel yapmıştı şimdik ne eksiği var........

Sayfa 139/205 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •