Sayfa 140/205 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    dün fiyat 6.39 0lunca yazdım devre kesiçi yemiş alamadım açıldı peşinden koşum 7 küsüre gelince vazgeçtim bu gün 6.18 zor aldım işim vardı dişarı çıktım ö.sonra geldim 6.08 e düşmüş borsada eksi1500 küsürdü şimdilik endksi takip ediyor gibi tavan ve taban isterlerse yaparlar dövüzle satıldı oradan da kazandı bence pahalı degil zorlu satacagım dediğinde 10 ile 20 arası fiyat da git gel yapmıştı şimdik ne eksiği var........
    Yorumuna Katılıyorum dostum... Dolar ve Euro karşısında Tüm şirketler değer kaybetti ve kaybetmeye devam ediyor...

VTR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. satıldıgı gün bazı arkadaşlar hisse fiyatı 4.50 diye yazmış belki sepek belki de arkadaşlar panik atak yaparak sattılar kur artışı devam ederse satış onaylana kadar bu hisse fiyatı yukarı gelecek ...
    23 Mayıs 2018 - 08:37 www.finansgundem.com
    TweetlePaylaş+1LinkedinWhatsApp
    Rus Sberbank CEO'su German Gref: Denizbank'ın satılmasını Avrupa'nın yaptırımlarına bağladı
    Rus Sberbank CEO'su German Gref, 3,2 milyar dolara Emirates NBD'ye satılan DenizBank hakkında açıklama yaptı. Gref, Türk pazarındaki bankalarının Avrupa yaptırımları altında zorlandığını ve bu yüzde satıldığını söyledi.

Rossiya 24 kanalına konuşan Gref şunları söyledi:

"Maalesef temettü alamıyoruz, bankamıza finansman sağlayamıyoruz, piyasadan para toplayamıyoruz. Türk bankamız ... Türk pazarında rekabeti bozan Avrupa yaptırımları altında kalıyor."

Rusya'nın en büyük devlet bankası Sberbank'a ait DenizBank'ın yüzde 99,85 hissesi, 3,2 milyar dolara Dubaili Emirates NBD grubuna satıldı. Satışın Türkiye, Rusya, BAE ve DenizBank'ın faaliyet gösterdiği birkaç ülkenin onayından sonra gerçekleşmesi bekleniyor. 2018 yılı sonuna kadar bu işlemlerin tamamlanması tahmin ediliyor.

Sberbank 2012 yılında DenizBank'ın yüzde 99,85 hissesini 3,5 milyar dolara Dexia'dan satın almıştı. Hisselerin yüzde 0,15'i ise halka açık.

ABD, Avrupa Birliği ve müttefikleri, 2014 yılında yaşanan Ukrayna krizinden bu yana Rusya'ya karşı ekonomik yaptırımlar uyguluyor. Moskova'da batının bu yaptırımlarına 'aynıyla' karşılık veriyor.

Kremlin ise 'yaptırım diliyle' konuşmanın kendilerinde ters tepki yarattığını, Rusya'nın Ukrayna'nın güneydoğusundaki çatışmalara katılmadığını belirtiyor.(Haberrus)

DENİZ 6,10 TL %-9,36.Bir hisseyi araştırmak fazla zor değildir.Böylesine inişli çıkışlı bir piyasada paniğe kapılmak çok kolaydır.DENİZ hissesi satış haberi ile 3,50 TL'den 8,87 TL yükseldi .En yükseğinden 3 farklı düşüş yaşadı.En yüksekden % 35 ile %25 arası değer yitirdi.Açıkça söylemek gerekirse yatırım işiyle kumar arasındaki farkı bulabilmek zordur.Şeytan işine gelirse Kur'an 'dan bahseder.Delinin sözü kaleme alınmaz.

4. Lamı cimi yok. Haber ilk geldiğinde ne yaptıki bundan sonra ne yapacak? Aynen düşüşe oynayıp boş kağıtları bize verip parayı kendisi götürecek. Süzme .. vesselam. Ytd.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by hakanatakan14 Yazıyı Oku
    Hisse fiyati 4.40 lira satisa gore...suan pirimli gorunuyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4,40 TL göre primli; ''Bankanın gelecekteki kazançlarınıda fiyatlamışlar''Bir hissenin bugünkü kazancı ancak hisse senedinin fiyatının gerçek değerine yakın olup olmadığını gösterir.

DENİZ 6,06 TL %-9,96. Fiyat dengelenmedi ve hala düşüyor demk ki hala pahalı...

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Lamı cimi yok. Haber ilk geldiğinde ne yaptıki bundan sonra ne yapacak? Aynen düşüşe oynayıp boş kağıtları bize verip parayı kendisi götürecek. Süzme .. vesselam. Ytd.
    31 Mayıs 2018 Denizbank satış onayını bekliyorlar....

8.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    31 Mayıs 2018 Denizbank satış onayını bekliyorlar....
    Ee sonra 3 tl ye düşüncemi operasyon başlayacak? İmzalar atıldı ya onay neyden alınacak?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 140/205 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •