Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. zararına sattırmak için her türlü adiliği yapıyorlar. dün teptide tepki yapmadılar bugün aşağıya doğru düşürmeye başladılar.
    en ufak tepki hareketinde satıp çıkacağım bu deyusu

2. Eyy teknikten anlamaz adam nerdesin? Burası senin cim kalfalık yerin mi? Millete uçacak kaçacak diye rakam veriyordun. Seni defalarca uyardım bilmediğin islere bulaşma diye. Sen kim analiz kim! Eliott teoremi sana mı kaldı da twitterde ve burada millete tavsiye veriyorsun...

3. bu kadar düşmüş hisse ara ara ufak tefek düzeltme yapar onu da yapmıyor 3 gündür günün düşüğünden kapatmak için gayret ediyro

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    bu kadar düşmüş hisse ara ara ufak tefek düzeltme yapar onu da yapmıyor 3 gündür günün düşüğünden kapatmak için gayret ediyro
    abi ne kadar düşmüş hisse ?

yahu diyorum ki 2 yıl once elimde 1,4 ortalama ile 30000 lot hisse vardı .. kimse dönüp yüzüne bakmadı 5 yıl boyunca .. hergün her seans düştü ..

şimdi son 1 yılda 3,30 dan fiyat 8.5 a gelmiş adamların maliyeti 1 tlnin bile altındadir . siz 8.5 tl yi görünce normali bu sanıyorsunuz galiba ..

oyle teknik meknik bu hissede işlemez.. zaten uc bes hisse var onunda hepsi bir grupta .. sizi esir ederler dedim dedim dinlemediniz.

neyse insin de toplarız gene önümüzdeki yıllarda ..

cümleten bol kazanclar , yatırım tavsiyesi değildir .

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    bu kadar düşmüş hisse ara ara ufak tefek düzeltme yapar onu da yapmıyor 3 gündür günün düşüğünden kapatmak için gayret ediyro
    DENİZ 4,54 TL %-6,39. DENİZBANK'ı alanlar da 2 -5 yıl arasında çalıştırıp satma kararı alırlarsa hisse o günün şartlarına göre tekra 8.00 TL ,10..00 TL seviyelerine gelir,ya da bu genel müdür gider yerine yeni vizyon sahibi bir genel müdür gelir o zaman hisse tekrar prim yapar yoksa bu saatten sonra bu hisse den bir cacık olmaz. Ne tepkisi bekliyorsunun bir baksana grafiklerine hisse yukarı doğru sürekli şatış haberi ile çıkmış,satış haberi olmadan bilanço vesaire ekonomi haberler bile hisseyi harekat ettirmiyor.Artık bu hisse için çalan bir zil yok,Pırıldayan bir ışıkda yok,>Sallanan sarkaç da yok.....Anlayan anlamıştır kötü kitlediler millete....

DENİZ 4,52 TL %-6,80.En yükseğinden%-50.....Şeytanla kabak ekenin kabak başına patlar....Kumar felakettir.

7. En son risk rakamıma kadar dayandım. belkide ufak tefekde olsa tepki vermemesi benim açımdan iyi oldu. çünkü karar değiştirir satmayabilirdim. aynı 2 yıl önceki tuclk gibi oldu. hatta ondanda aşağı geldi.

neyse artık borsada olmam için hiç bir neden kalmadı. herşeyimi riske ettim ve ölmeyecek kadar param kaldı. 20 yıllık bir rezalet bir yenilgi bir saçmalık sona erdi. dönem geldi kredili oynadım onu da batırdım. sonra borcu ikimi üçmü kez yapılandırdım. ve o borcu sıfırlamak 3 yılımı aldı. yani 3 yıl ekside yaşadığım gibi bunu kimseyede söylemedim. neyse ne söylesem boş.

Elveda borsa elveda kader arkadaşlarım. ne söylesem herkes bildiğini okuyacak. sağlıkla kalın Elveda..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bu hissede ilk darbeyi geçmiş fiyat hareketlerine bakarak gelecekte oluşabilecek fiyat seyrinin fiyat büyüsüne kapılanlar yedi. Bir kaç ayda hissenin %125 yaptığına inandılar ama iki günde %40 düştüğüne hala inanamayanlar var.Hissede beklenti bitti.Ben herkesle arkadaşlık yapmam diyor birisiGemsiz ata dizgin olmaz La.

Sayfa 155/205 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •