Sayfa 193/205 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. Şimdi cevap beklenecek SPK dan...SPK henüz Boyner kararını açıklamadı kaç gün olmuş başvuralı bi zahmet açıp bakın. SPK kaç lira fiyattan çıkış verecek boynere bakmak lazım. Dgzte de rakamı yukarı yönlü revize etmişti.
    Deniz de atraksiyon olabilir mi elbette olabilir biraz sağlam cukka istiyor ama yapabilen yapabilir...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Şimdi cevap beklenecek SPK dan...SPK henüz Boyner kararını açıklamadı kaç gün olmuş başvuralı bi zahmet açıp bakın. SPK kaç lira fiyattan çıkış verecek boynere bakmak lazım. Dgzte de rakamı yukarı yönlü revize etmişti.
    Deniz de atraksiyon olabilir mi elbette olabilir biraz sağlam cukka istiyor ama yapabilen yapabilir...
    Ne yani sayın zor şirket 21.20 TL acikladi bu fiyatin düşme yada artma ihtimali varmı

3. Düşme ihtimali sıfır. 21.20 garanti cepte. Yukarı revize ihtimali çok düşük bir ihtimal olsa da var.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Düşme ihtimali sıfır. 21.20 garanti cepte. Yukarı revize ihtimali çok düşük bir ihtimal olsa da var.

sayin zor kottan cikarma tebliginde basvurudan once geriye donuk 1 aylik ortalama baz alinmiyormu.nasil oluyorda 21.20 den cikmak istiyor onu cozmedim.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tebliğde hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyat baz alinir diyor rakam doğru...

6.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Tebliğde hakim ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki otuz gün içinde borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyat baz alinir diyor rakam doğru...

Ozaman ben yanlis hesaplama yaptim.ben 24 ustu ortalama baz almistim.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ozaman ben yanlis hesaplama yaptim.ben 24 ustu ortalama baz almistim.

Şirket açıklamasında fiyatı belirtti zaten siz neden 24 tl aldiniz ki ortalamayı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şirket açıklamasında fiyatı belirtti zaten siz neden 24 tl aldiniz ki ortalamayı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim arastirmam ortakliktan cikarmak icin basvuryu yapti bu sirket.ve basvurudan onceki 1 aylik ortalama baz alinmiyormu?

Sayfa 193/205 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •