Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    Çünkü keklicek kafası basmayan keriz ariyiorlarda ondan.bizde doğan gazetede boynerde böle olduğu için girdik zaten.ya aynısı olursa diye ama illa olcak diye bir şey yok .belkide bunda olmaz.belkide Denizbank 50 TL olur.ama kaçınılmaz son belli 21.20.
    Neden doğan gazete 8 TL iken 15 TL oldu aynı Boyner gibi.en son ne oldu git bir Google doğan gazete yada Demirören gazetecilik investing yaz .orda yatırımcıların son yazilarini oku .ordan pay biç .kardeş senin gibi işi bilmeyenere vermek için hisse sisirilir.bunun sonu 21.20 bunu unutma ama hisse 50 de olur 100 TL de burda kumar var.belki ama seni uayardim bir teşekkür et.kararini kendin ver.burfa kumar var ama 21.20 TL en garanti.assagisina alırlarsa beni şikayet et.ama 21 .22 TL en garanti deil.spek 100 TL de yapar orasida bilinmez ama garanti deil
    Benim cozemedim diger konu ise es zamanli sermaye azaltim ve artirim.bunun akabinde hisseler siliniyor.boyle ortakliktan cikarma hic gormedim.bunuda bir aciklarmisin?

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Benim cozemedim diger konu ise es zamanli sermaye azaltim ve artirim.bunun akabinde hisseler siliniyor.boyle ortakliktan cikarma hic gormedim.bunuda bir aciklarmisin?

Yav kardeşim bunu girmedim diyorsan hicbirini incelememisin demekki.hepsi aynısını yapar.senin lotun silinir onun yerine sana para yatar .senin kaç lotun var 1000 lotmu 1000 lot kadar sermaye arttırır buna sen katilmazsin 21.20 TL den olur sana karşılığında para yatar.senin lotunu siler yani sana parasını verir.sonra o kadar arttırmış olur sermayesinin yüzde yüzüne sahip olur.şole anlatayım.100 hissenin 95 i kendinde 5 dışarda .ortakları atacak fiyat belli 21.20..once disardakiler silindi yani sermye azaltıldı .sonra yüzde 5 arttırdı yani sizin dışarda kalan hisseleri önce sildi sonra aynı sayıda arttırdı sermayenin yüzde yüzü onun oldu anladinmi birader

Hepsi aynısını yapar görmedim deme bak bakalım boynerde spk ya aynı şekil basvurmusmu basvurmamismi sonuç bekliyor oda dışarda küçük yaturimcida dışarda kalan hisse kadar 7.25 TL mi ne Bilmem kaç TL den yapacak ortaklıktan atma fiyatı bu perşembe boynere onay gelir

Boynere onay gelip tahta kapandığında bak işten haberi olmayan ky ye 7 TL kusur para yatınca nasil agkiyacaklar gıt Demirören gazetecilik yaz goggke investing formunu oku hepsi spk ya ona buna beddua ediyor kardeşim sen kuralı bilmiyorsan ne yapcan.bak adamlar boynerde belli fiyattan gömdü geçti çünkü sonucu biliyorlar ..aslinda burda seni kerizlemek vardı ama sen ucuza almisin

5.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    Boynere onay gelip tahta kapandığında bak işten haberi olmayan ky ye 7 TL kusur para yatınca nasil agkiyacaklar gıt Demirören gazetecilik yaz goggke investing formunu oku hepsi spk ya ona buna beddua ediyor kardeşim sen kuralı bilmiyorsan ne yapcan.bak adamlar boynerde belli fiyattan gömdü geçti çünkü sonucu biliyorlar ..aslinda burda seni kerizlemek vardı ama sen ucuza almisin
    ben oyle kolay kolay yemlenmem.ben kar gordumu kacarim.amacim trade yapmaktir.ama anladigim bunda suan icin yapamayacagim.

6. 19 Kasım'a kadar sıkıcı seanslar devam eder, kağıdın kaderi brüt takas uygulamasının kalkmasıyla belli olur. İki günden beri Tacirler 20,90 ve alt kademelerine iyi destek attı. Buraları dip de olabilir. Biraz izlemek lazım.

Alıntı Originally Posted by brunel Yazıyı Oku
    19 kasım'a kadar sıkıcı seanslar devam eder, kağıdın kaderi brüt takas uygulamasının kalkmasıyla belli olur. Iki günden beri tacirler 20,90 ve alt kademelerine iyi destek attı. Buraları dip de olabilir. Biraz izlemek lazım.
    siz şakamısınız arkadaşlar!
    Burası dip olabilir ne demek, kağıt zaten en az 21,20'den şirkete satılacak!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    siz şakamısınız arkadaşlar!
    Burası dip olabilir ne demek, kağıt zaten en az 21,20'den şirkete satılacak!!!!
    Benim kasteddiğim 20,88-20,90 seviyesi. 2-3 gün evvel 20,80' ene mal geldi.

Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •