Sayfa 197/205 İlkİlk ... 97147187195196197198199 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Geçmiş olsun dediğimiz gibi denizbanka ve küresel sermayeye öncelik vermişler .ve bu gün onay gelmiş oysa daha 3 gün oldu başvuru bültende var

2. Evet beklenen haber çok çabuk geldi. Oysa ki boyp ta 1 ayı geçti spk ya başvuru yapalı hala onay gelmedi ona.

Şimdi yarın sabah işleme kapatilacak ve bir daha işlem görmeyecek denizbank.

Elinde olanlara hayırlı olsun.

1. a) DENİZBANK A.Ş.'nin (Banka) Kurulumuzun II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği (Tebliğ)
    hükümleri çerçevesinde Emirates NBD Bank PJSC (Hakim Ortak) tarafından satma hakkının kullanımına ilişkin üç aylık hak
    düşürücü süreden sonra satma hakkını kullanmayan diğer ortakların ortaklıktan çıkarılması ve bu ortaklara ait toplam
    1.426.214,154 TL nominal değerli payların iptali ile söz konusu paylar karşılığında çıkarılacak ve Hakim Ortağa tahsisli olarak
    yapılacak sermaye artırımı amacıyla hazırlanan ihraç belgesinin Kurulumuzca onaylanması ve bu kapsamda esas sözleşmenin
    sermaye maddesi tadil metnine Kurulumuzca uygun görüş verilmesi talebinin olumlu karşılanmasına
    b) Banka paylarının Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) kotundan çıkarılıp işlem görmekten sürekli olarak men edilmesine ilişkin
    Borsa kararının Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda duyurulmasını müteakip Banka'nın Kurul tarafından resen 6362 sayılı
    Sermaye Piyasası Kanunu kapsamından çıkarılmış sayılmasına,
    karar verilmiştir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Evet beklenen haber çok çabuk geldi. Oysa ki boyp ta 1 ayı geçti spk ya başvuru yapalı hala onay gelmedi ona.

Şimdi yarın sabah işleme kapatilacak ve bir daha işlem görmeyecek denizbank.

Elinde olanlara hayırlı olsun.

1. a) DENİZBANK A.Ş.'nin (Banka) Kurulumuzun II-27.2 sayılı Ortaklıktan Çıkarma ve Satma Hakları Tebliği (Tebliğ)
    hükümleri çerçevesinde Emirates NBD Bank PJSC (Hakim Ortak) tarafından satma hakkının kullanımına ilişkin üç aylık hak
    düşürücü süreden sonra satma hakkını kullanmayan diğer ortakların ortaklıktan çıkarılması ve bu ortaklara ait toplam
    1.426.214,154 TL nominal değerli payların iptali ile söz konusu paylar karşılığında çıkarılacak ve Hakim Ortağa tahsisli olarak
    yapılacak sermaye artırımı amacıyla hazırlanan ihraç belgesinin Kurulumuzca onaylanması ve bu kapsamda esas sözleşmenin
    sermaye maddesi tadil metnine Kurulumuzca uygun görüş verilmesi talebinin olumlu karşılanmasına
    b) Banka paylarının Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) kotundan çıkarılıp işlem görmekten sürekli olarak men edilmesine ilişkin
    Borsa kararının Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda duyurulmasını müteakip Banka'nın Kurul tarafından resen 6362 sayılı
    Sermaye Piyasası Kanunu kapsamından çıkarılmış sayılmasına,
    karar verilmiştir.

Borsa kararı sonrası diyor ama borsa hemen karar verir sanırım yarin belki en erken şekliyle kapatır.fiyat yazmıyor ama çok can yaktı Denizbank .yanliz 3 ay önce ne olacağı belliydi şimdi kimse yok ben 27 TL den aldım o bu diyemez almasaydin kardeşim 3 ay önce adam 21.20 den atacam dedi.hisse tarihi zirvesinde zaten

Koskocaman spk zahmet edip fiyatı yazmamış abi gercekten çok tehlikeli sakat bir ülkede yaşıyoruz .21.20 TL yazma çokmu zordu yani.hos adamların başvuruyu onaylamış ama spekülasyona davetiye çıkarıyor. Bilmiyorum tahta sabah açılacak mı ama açılırsa ya ucuza satan olursa korkudan.yada gerçekten fiyat neden yazmadı uyuz oldum

Yarın işlem görür balıkadam ama borsa haberine kadar 1/2 gün belki ama cacık olmaz gibi

Paralarin hesaba geçmesi falan filan kaç gün geçer acaba Allah'tan topu topu ** lot var onuda belki yariin borsada veririm gitsin.bir dahada borsadan çıkacak bir şirkete bulasmam.

7.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    Koskocaman spk zahmet edip fiyatı yazmamış abi gercekten çok tehlikeli sakat bir ülkede yaşıyoruz .21.20 TL yazma çokmu zordu yani.hos adamların başvuruyu onaylamış ama spekülasyona davetiye çıkarıyor. Bilmiyorum tahta sabah açılacak mı ama açılırsa ya ucuza satan olursa korkudan.yada gerçekten fiyat neden yazmadı uyuz oldum
    Denizbank ın başvurusunda fiyat yaziyor zaten o sebeple spk ayrıca belirtmemiş. Belirtse iyi olurdu ama.

8.  Alıntı Originally Posted by kalaycı Yazıyı Oku
    Yarın işlem görür balıkadam ama borsa haberine kadar 1/2 gün belki ama cacık olmaz gibi
    Daha önce baska hisselerde ayni gün işleme kapatılmıştı. O sebeple burada da öyle olur diye tahmin ediyorum.

Sayfa 197/205 İlkİlk ... 97147187195196197198199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •