Sayfa 3/205 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

***DENIZ*** DENİZBANK A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Olağan Genel Kurul Toplantısı YK Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 03.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 29.03.2017
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 28.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe ŞİŞLİ
    Adres Denizbank A.Ş. Genel Müdürlüğü Selma Akboğa Konferans Salonu Büyükdere Caddesi No:141 Esentepe-Şişli/İstanbul

Gündem Maddeleri
    1 - Toplantı açılışı ve Denizbank A.Ş Olağan genel kurul toplantısı (bundan böyle "Toplantı") için Esas Sözleşme uyarınca Toplantı Başkanlığı'nın (Toplantı Başkanı, Tutanak Yazmanı, 2 adet Oy Toplayıcısı) seçilmesi.
    2 - Toplantı tutanakları ve katılımcı listesinin imzalanması için Toplantı Başkanlığının yetkilendirilmesi.
    3 - 2016 yılına ait Bilanço, Kâr ve Zarar Hesabı, 2016 yılı bağımsız denetim çalışmaları sonucu Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A. Ş. (Ernst & Young Global Limited'in üye şirketi) tarafından düzenlenen Bağımsız Denetim Raporu ile Faaliyet Raporunun okunması, müzakeresi ve tasdiki hakkında karar alınması.
    4 - Denizbank A.Ş.'nin 2016 yılı net karının dağıtımı hakkında karar alınması.
    5 - Denizbank A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından aday gösterilen ve istifa eden üyelerinin kalan görev süresi boyunca görev yapacak olan Denizbank A.Ş. Yönetim Kurulu üyelerinin atamalarının onaylanması, İstifa eden üyenin kalan görev süresi için Denizbank A.Ş. Yönetim Kuruluna yeni bir üye seçilmesi, Denizbank A.Ş. Yönetim Kurulunun bir üyesinin görevinin sonlandırılması ve görevi sonlandırılan üyenin kalan görev süresi boyunca görev yapmak üzere Denizbank A.Ş. Yönetim Kuruluna yeni bir üye seçilmesi,
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Türk Ticaret Kanunu'nun 409. maddesi uyarınca 2016 yılı faaliyetlerinden ötürü ibrası.
    7 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Denizbank A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Üyelerine ve Üst Düzey Yöneticilerine Bankamız "Ücretlendirme Politikası" kapsamında yapılan ödemeler hakkında Denizbank A.Ş. Pay Sahiplerine bilgi verilmesi.
    8 - Türk Ticaret Kanunu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun ilgili Yönetmeliği ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince Yönetim Kurulu tarafından 2017 yılı için önerilen Denizbank A.Ş. Bağımsız Denetçisi'nin atanması.
    9 - 2016 Yılı içerisinde yapılan bağışların Denizbank A.Ş. pay sahiplerinin bilgisine sunulması.
    10 - 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'nun yasakladığı hususlar dışında olmak şartıyla Yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına Türk Ticaret Kanunu'nun "Şirketle işlem yapma, şirkete borçlanma yasağı" başlıklı 395. ve "Rekabet yasağı" başlıklı 396. maddeleri çerçevesinde hareket etmeleri için izin verilmesi.
    11 - Dilekler ve Toplantının kapatılması.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 DENİZBANK Gündem İlan-Denizbank (29.03.2017).pdf - İlan Metni
    EK: 2 Denizbank Olagan GK 29032017 Bilgilendirme Notu.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Ek Açıklamalar
    Bankamız Olağan Genel Kurul toplantısının, yukarıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek ve karara bağlamak üzere 29 Mart 2017 Çarşamba günü, saat 11.00'de "Denizbank Genel Müdürlüğü Büyükdere Caddesi No:141 Esentepe-Şişli/İstanbul" adresinde yapılmasına karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/590999
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. sinsi ve sığır bir tahtadayız bakalım nereden tepki gelecek ve ne kadar sert olacak bekleyelim görelim.

3. hazırlıklar tamam haber ve hikaye yaratma zamanı bekleyelim bakalım an meselesi dikkatleri çekmesi.

4.  Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    hazırlıklar tamam haber ve hikaye yaratma zamanı bekleyelim bakalım an meselesi dikkatleri çekmesi.
    Sayın Andromed,
    Hazırlıklar tamam derken neyi kastediyorsunuz ki? Şunun için soruyorum: Haber ve hikaye yaratma zamanı demişsiniz. Bu zamana kadar öyle çok (ve olumlu) haber geldiki (ve bunlara hiçbir tepki gelmediki) insan artık nasıl bir haber gelebilir de bu kağıt gider diye düşünmeden edemiyor. Tekrar başa dönüyorum, hazırlıklar tamam dediğinize göre bir bildiğiniz var diye düşünüyorum. Acaba ne olduğunu söyleyebilip bizi de bir nebze olsun aydınlatabilir misiniz? Yaramıza merhem olmuş olursunuz

5. Rusyayla işler yolunda hatta ortak fon muhabbeti var bu rus bankası olduğuna göre buradan işlemler olur büyük bir ihtimal şu an iyi olduğumuz tek komşu rusya ve bulgarlar kalanıyla papazız ve ayrıca çok fazla baskılandı halka açık oranı cüzi miktarda düşük bindelik oranlarda ve ky elinde mal yok gibi son parsayı toplamak zorundalar kottan dahi çıkma niyetleri olsada ve inat eden ediyor hikaye ve haber yaratılması kaldı onuda istedikleri zaman yaparlar dikkat ettiyseniz zaman zaman %5 lik günlük git gel yaptırabiliyorlar bekleyelim bakalım ne yapacaklar gerçi havada çok puslu.YTD
    Son düzenleme : Andromed; 13-03-2017 saat: 15:17.

son bir ayda alanlar

satanlar

Sayfa 3/205 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •