Sayfa 127/205 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    snmpa da sa senin gibi biri vardı. o da baya yüksek lot bende diyordu. e sende o zaman 6 milyon var öylemi? 6 milyon tl lik portföyü olan burda zaman geçiriyor ve bunu yazıyorsa bence tımarhaneden yazıyordur. çünkü ancak kafayı para ile iyice bozmuş biri buraya bunları yazar. kusura bakma akılma ilk geleni yazdım.
    Bak arkadaşım, senin burada diğer arkadaşlar ile olan yazışmalarını da gördüm ,sürekli karşındakini gözü para hırsı bürümüş ve sürekli birilerini kandırmak için bir şeyler yapıyor psikolojisi ile yazılar yazıyorsun yazık !.Yazdıklarına bakıyorum sürekli bir hesaplaşma var. Ödenmiş sermayesi 3,316,100,000 olan ve halka açıklık oran %0,15 olan bir şirketin dolaşımda ki senet sayısı kaç olur sen önce bunun bir hesabını yapmayı öğren sonra sağa sola boru boru konuşursun.Benim aklım fikrim senin gibi sürekli para değil.Birilerinide burada küçük düşürmek için elinden gelini yapıyorsun ama sürekli duvara tosluyorsun.Meyhanede yazılan,cehennemde okunur !. Hatırlatırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Bak arkadaşım, senin burada diğer arkadaşlar ile olan yazışmalarını da gördüm ,sürekli karşındakini gözü para hırsı bürümüş ve sürekli birilerini kandırmak için bir şeyler yapıyor psikolojisi ile yazılar yazıyorsun yazık !.Yazdıklarına bakıyorum sürekli bir hesaplaşma var. Ödenmiş sermayesi 3,316,100,000 olan ve halka açıklık oran %0,15 olan bir şirketin dolaşımda ki senet sayısı kaç olur sen önce bunun bir hesabını yapmayı öğren sonra sağa sola boru boru konuşursun.Benim aklım fikrim senin gibi sürekli para değil.Birilerinide burada küçük düşürmek için elinden gelini yapıyorsun ama sürekli duvara tosluyorsun.Meyhanede yazılan,cehennemde okunur !. Hatırlatırım.
    benim hakkımda söylediklerinizin hepsi yanlış bir, ikinciside yine tekrar ediyorum burda toplam lotun %20 si bende yani şu anki değeri 5 milyon 600 bin tl denk gelir ortalama olarak, diyen bir insanın psikolojisi normal olamaz. yani belki biraz abartmış olabilirim. özür dilerim. yani illaki psikopat biri falan olmanız gerekmez. belkide aşırı adrenalin yaşamaya ihtiyacı olan hayattan sıkılmış biri de olabilirsiniz.

ayrıca benim yazdıklarım hakkında bir tane tutarsız saldırgan küçümseyici yanlış bir tane iletimi gösterin de düzgün konuşmayı öğreneyim. bana söylediniz işte diyebilirsiniz. dediğim gibi abartmış olabilirim. ama anafikir olarak yanlış olduğunu düşünmüyorum. birde dediğiniz doğruysa bu kağıt için etkin bir spekülatör olabilirsiniz. bir operasyon yapında bizde sebeplenelim bari

kağıdın ne olduğunu ne yaptığını görüyorum zaten. ne dedim 6.50 den aşağısı intihar olur dedim. ne oldu 5.25 i gördü. intihar ettik. her intihar eden ölürmü ? ölmez. peki geriye mantıklı ne kalıyor? veya benim için mantıklı ne kalıyor? kağıdın şimdiye kadar hiç yapmadığını beklemek kalıyor. ama sizin yazdıklarınızıda okuyorum aklımda. yani merak ettmeyin. ayrıca teşekkür ederim YTD.
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 13-05-2018 saat: 01:13.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    benim hakkımda söylediklerinizin hepsi yanlış bir, ikinciside yine tekrar ediyorum burda toplam lotun %20 si bende yani şu anki değeri 5 milyon 600 bin tl denk gelir ortalama olarak, diyen bir insanın psikolojisi normal olamaz. yani belki biraz abartmış olabilirim. özür dilerim. yani illaki psikopat biri falan olmanız gerekmez. belkide aşırı adrenalin yaşamaya ihtiyacı olan hayattan sıkılmış biri de olabilirsiniz.

ayrıca benim yazdıklarım hakkında bir tane tutarsız saldırgan küçümseyici yanlış bir tane iletimi gösterin de düzgün konuşmayı öğreneyim. bana söylediniz işte diyebilirsiniz. dediğim gibi abartmış olabilirim. ama anafikir olarak yanlış olduğunu düşünmüyorum. birde dediğiniz doğruysa bu kağıt için etkin bir spekülatör olabilirsiniz. bir operasyon yapında bizde sebeplenelim bari

kağıdın ne olduğunu ne yaptığını görüyorum zaten. ne dedim 6.50 den aşağısı intihar olur dedim. ne oldu 5.25 i gördü. intihar ettik. her intihar eden ölürmü ? ölmez. peki geriye mantıklı ne kalıyor? veya benim için mantıklı ne kalıyor? kağıdın şimdiye kadar hiç yapmadığını beklemek kalıyor. ama sizin yazdıklarınızıda okuyorum aklımda. yani merak ettmeyin. ayrıca teşekkür ederim YTD.
    Vakti zamanın'da Şehrin birin de Şeyh'e gitmişler.Şeyh'im sen akşamlar
    ı uçuyormuşsun.Seni havada uçarken görenler olmuş.Sen Allah'ın en şanslı kulusun.Ne güçlüsün.Ne şanslısın.Ne ayrıcalıklısın.Naıl uçuyorsun?Şeyh efendi gülümsemiş.Kafasını sallamış.Ben uçmuyorum.Hiç bir şeyh uçmaz.Ama ,şeyhleri mürüdleri uçurur.Şeyhlerin bazıları uçmadığını bile bile müridlerinin sözlerinden giderek hoşlanır.Önce o da uçtuğunu iddia etmeye başlar.En kötüsü, sonunda uçtuğunusanır.Böyle kimselere acırım.Uçtuğunu sanan bir süre sonra yere çakılır.Uçmak hayali de olsa yere çakılmak gerçektir.Allah bilir ama kul da sezer değil mi?

4.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Vakti zamanın'da Şehrin birin de Şeyh'e gitmişler.Şeyh'im sen akşamlar
    ı uçuyormuşsun.Seni havada uçarken görenler olmuş.Sen Allah'ın en şanslı kulusun.Ne güçlüsün.Ne şanslısın.Ne ayrıcalıklısın.Naıl uçuyorsun?Şeyh efendi gülümsemiş.Kafasını sallamış.Ben uçmuyorum.Hiç bir şeyh uçmaz.Ama ,şeyhleri mürüdleri uçurur.Şeyhlerin bazıları uçmadığını bile bile müridlerinin sözlerinden giderek hoşlanır.Önce o da uçtuğunu iddia etmeye başlar.En kötüsü, sonunda uçtuğunusanır.Böyle kimselere acırım.Uçtuğunu sanan bir süre sonra yere çakılır.Uçmak hayali de olsa yere çakılmak gerçektir.Allah bilir ama kul da sezer değil mi?
    Haklısın. Benimki daha kolay ama bir o kadarda aldatıcı oldu. Allah uçanın değil uçuranların layığını versin dicemde. İşte bende uçmaktan öte af ve kendini feda etmek var. Hem kaderine ne diyebilirsin. Orhan Baba'nın Ağlarsın Bilsen şarkısını dinle.

Yanlız ben kağıt konusunda bilimsel olduğumu düşünüyorum. Ne dedim; hiç yapmadığını yapmasını beklicez. Bekleyelim ve görelim. Aslında ben kağıdın son gaplı döneminde girdim. Oraya kadar nasıl geldi incelemedim. Bu da benim düşünsel gapım olabilir. Yalnız bildiğim kadarıyla şu anki gidişi beni destekler nitelikte. Ben son zamanda ya hep ya hiç ilkesini düstur edindim. Mesela snmpa dan önce %90 alttaydım ve snmpa ya girip onu çıkarıp karada geçtim. Ama realize edemedikten sonra ne fayda. Şimdi yine aynı durumdayım. Sabrımı soğukkanlılığı mı düşün? Kaç kişi%80- 90 riske eder?

5. Aşağıdaki haber ile tavandayız. Tavanda 200.000 Lot alış bekliyor:
    http://www.bloomberght.com/haberler/...nda-sonuclanir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,117
     Alıntı Originally Posted by personanongrata Yazıyı Oku
    Aşağıdaki haber ile tavandayız. Tavanda 200.000 Lot alış bekliyor:
    darısı dzgyoya
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    darısı dzgyoya
    Dzgyo da o isigi goremiyorum.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by personanongrata Yazıyı Oku
    Aşağıdaki haber ile tavandayız. Tavanda 200.000 Lot alış bekliyor:
    İşcep yokmu�� anında düşüyor haber. 6.40 tl ye alarm kurmuştum. Uyandırdı beni?�� Yalnız işcep çevrimiçi değilken nasıl veriyi alıyor anlamadım.

Sayfa 127/205 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •