Sayfa 137/205 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1.  Alıntı Originally Posted by agbatuu Yazıyı Oku
    alsam mı ki acaba üstad
    Denizbank hisse değeri yaklaşık 4,50 den satıldı. Şu anki fiyatı 7,24. Halka açıklığı çok düşük olduğu için spekülatif hareketler bitmez ama en sonunda ne kadar yukarı çıkarsa çıksın geleceği yer satış fiyatıdır.

Satış haberi ilk çıktığında fiyatı yaklaşık 4 TL idi. Yüksek fiyattan satılır mı diye bir beklentiyle 9 lara geldi. Satış fiyatı açıklandı şuan. Her yükselişi satış fırsatı olarak değerlendireceklerdir. Kumara gerek yok nasıl bir ekonomik finansal bir beklenti ile bu fiyatlardan alım yapılıyor gerçekten anlamış değilim.

Karşınızda tavuk yolmaya çalışan hokkabazlar var ben onlardan akıllıyım ellerindeki malı satmak için fiyatı yükselteceklerdir mutlaka halka açıklık oranı da düşük zaten onlar satışa geçmeden ben satışa geçer para kazanırım onlardan diyen varsa buyrun alsın.

Yok ben kumarbaz değilim benim param kıymetli bu kadar belirsizliğin olduğu bir ekonomide birde buradan zarar etmek istemiyorum diyenlerde bence uzak dursun. Fiyatı yükselir mi sorusunun cevabı belki bir ihtimal ama fiyatı 5 Tl lere gelirmi tekrar sorusunun cevabı kesinlikle evet.

Karar sizin para sizin. Kumar oynamak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenler buna göre pozisyonlarını alsınlar.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Denizbank hisse değeri yaklaşık 4,50 den satıldı. Şu anki fiyatı 7,24. Halka açıklığı çok düşük olduğu için spekülatif hareketler bitmez ama en sonunda ne kadar yukarı çıkarsa çıksın geleceği yer satış fiyatıdır.

Satış haberi ilk çıktığında fiyatı yaklaşık 4 TL idi. Yüksek fiyattan satılır mı diye bir beklentiyle 9 lara geldi. Satış fiyatı açıklandı şuan. Her yükselişi satış fırsatı olarak değerlendireceklerdir. Kumara gerek yok nasıl bir ekonomik finansal bir beklenti ile bu fiyatlardan alım yapılıyor gerçekten anlamış değilim.

Karşınızda tavuk yolmaya çalışan hokkabazlar var ben onlardan akıllıyım ellerindeki malı satmak için fiyatı yükselteceklerdir mutlaka halka açıklık oranı da düşük zaten onlar satışa geçmeden ben satışa geçer para kazanırım onlardan diyen varsa buyrun alsın.

Yok ben kumarbaz değilim benim param kıymetli bu kadar belirsizliğin olduğu bir ekonomide birde buradan zarar etmek istemiyorum diyenlerde bence uzak dursun. Fiyatı yükselir mi sorusunun cevabı belki bir ihtimal ama fiyatı 5 Tl lere gelirmi tekrar sorusunun cevabı kesinlikle evet.

Karar sizin para sizin. Kumar oynamak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenler buna göre pozisyonlarını alsınlar.
    YTD
    Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte katılıyorum. Taban yaptırıp taban devam etseydi mal elde kalacaktı. Ama şimdi kaldırıp kaldırıp mal boşaltabilir. İşlem hacmine dikkat.

3. taban olduğunu görmemem iyi olmuş aslında son iletimde anlattığımın aynısı oldu. onun için yazmaya tekrara gerek yok. merak eden son iletimi bulup okusun YTD. ek olarak şunu söyleyebilirim; ben bu gün için açılışta zaten böyle bir düzeltme gibi hareket olacağını düşünüyordum. çünkü durum onu gösteriyordu. ve açılışta hemen kısa yükselme yaptığında satmayı sonra aşağıdan almayı düşünüyordum.
    aslında çok çok yerinde bir hareket olurmuş. ama olamazdı çünkü ani tabanda satamazdım herhalde bunları daha öncede söylemiştim trade yapma durumunda.. hala kesin olarak şöyle olur diyemiyorum. yalnız burdan yukarı sert haretlerle gitmesi pek hayrına olmaz. yani böyle bir engelde var. kısacası bu zamana kadar kağıt hangi karakterle hareket ettiyse yine farklı bir şey yapmayacaktır. buda speğin rakamı değil hacmi baz alacağı demektir. (malesef) YTD
    ha evet 2006 da satılmıştı. şimdi buldum bilgiyi. hep buna benzemesinden korkuyordum korktuğum başıma geldi dermiyim bakıcaz. o zamanda bundan daha kötü olmuştu ama çift seans vardı ya o zaman birinci seans tavan ikinci seans bütün malı k.y yıkmışlardı ve taban olmuştu.
    Son düzenleme : ezelbayraktar; 22-05-2018 saat: 13:50.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Hisse fiyati 4.40 lira satisa gore...suan pirimli gorunuyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hakanatakan14 Yazıyı Oku
    Hisse fiyati 4.40 lira satisa gore...suan pirimli gorunuyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aslında toplam lotun az olması her zaman kötü değil. çünkü az olduğundan yön her an değişme ümidi ihtimali var. birde bu tip (hacimsiz) kağıtlarda beklenti sadece sözden ibaret. çünkü bundan daha az hacimli ve batık kağıtların soluksuz % 100 yaptığını biliyorum. YTD.

En büyük endişem speklerin bencil davranıp kendilerini düşünüp kağıdı takass brüte sokmaları

6. Daha bişe olmaz niyeti bozuk ve beklenti bitti dibi belli deil

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 7.xx kapatmaması iyi olmaz.YTD.

8. Herkes kötü düşünüyor. İyi ihtimal yok mu hiç?

Sayfa 137/205 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •