Sayfa 126/205 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

1. satış işi iptal değinde direk tabana bağla serefli spok.bu hergün inceden düşme hiç senin gibi boş civata bi hisseye göre değil..

DENİZBNK; 5,66 TL.-1,22. Dolar yukarı gittiğinde, borsa aşağı olur bunun adı keriz silkelemedir.Ağa, ata bakarsa at at olur, ağa bakmazsa at mal olur.

DENİZBNK; 5,66 TL. - 1,22. UCUZDUR VARDIR İLLETİ,PAHALIDIR VARDIR HİKMETİ.

DAMPİNG

4. bir bot olmaz bu hisseden

5. borsada sabırlı olmayı öğrenememişseniz her zaman kaybetmeye mahkumsuznuzdur. yazdıklarımı geriden beri okursanız ne kadar sabırlı olduğumu görürsünüz. gapla açılıp %13 yapan bir hisse herşeyi yapar.. sabır diyoruzda bende 15 yıldır daha yeni öğrendim. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

DENİZBNK 5,75 TL. %1,59.Çığ gibi yuvarlanmaya hazır kuvvetin ,önüne dikilip cesaret taslamanın bir faydası olmaz.Ama siz cesaretinizi ispatlamak için kendinizi ortaya atarsanız sizi kuzu gibi yerler.DENİZBNK hissesine ve piyasa satış geleceğini ben ,köşe yazarları ekonomistler ve ekonomi programı yapan tüm radya ,tv dergiler bağıra bağıra haber verdileri ,ilk başa '' ben '' yazdım bende okuduklarımı ve görüşlerimi sizinle burada paylaştım.Falan filan Bankanın hazinden sorumlu GMY'si olsak yada falan filan aracı kurumun GM 'si olsak burda yazsak hemen uygulamaya koyarsınız değil mi?Tabi ki de bir insanın Titri önemli ama onlarla ve bizlerin bilgi ve haber açısından beslendiğimiz kaynak aynı hatırlatırım.Ben burda kiarkadaşlara destek olmak için yazdım bir tahtada tahta yapıcısı yada spekülatör değilim..Bu elinizde tuttuğunuz DENİZBNK hissesinin 5/1 bende.Danışan dağ aşmış, danışmayan düz ovada yolu şaşmış.

DENİZBNK 5,79 TL % 2,47. Yön yukarı arkadaşlar....Birde tay,ikide yay,üçte hamur,dörtte demir,beşte at dokuza kadar bin,onda sat....

8.  Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    DENİZBNK 5,75 TL. %1,59.Çığ gibi yuvarlanmaya hazır kuvvetin ,önüne dikilip cesaret taslamanın bir faydası olmaz.Ama siz cesaretinizi ispatlamak için kendinizi ortaya atarsanız sizi kuzu gibi yerler.DENİZBNK hissesine ve piyasa satış geleceğini ben ,köşe yazarları ekonomistler ve ekonomi programı yapan tüm radya ,tv dergiler bağıra bağıra haber verdileri ,ilk başa '' ben '' yazdım bende okuduklarımı ve görüşlerimi sizinle burada paylaştım.Falan filan Bankanın hazinden sorumlu GMY'si olsak yada falan filan aracı kurumun GM 'si olsak burda yazsak hemen uygulamaya koyarsınız değil mi?Tabi ki de bir insanın Titri önemli ama onlarla ve bizlerin bilgi ve haber açısından beslendiğimiz kaynak aynı hatırlatırım.Ben burda kiarkadaşlara destek olmak için yazdım bir tahtada tahta yapıcısı yada spekülatör değilim..Bu elinizde tuttuğunuz DENİZBNK hissesinin 5/1 bende.Danışan dağ aşmış, danışmayan düz ovada yolu şaşmış.
    snmpa da sa senin gibi biri vardı. o da baya yüksek lot bende diyordu. e sende o zaman 6 milyon var öylemi? 6 milyon tl lik portföyü olan burda zaman geçiriyor ve bunu yazıyorsa bence tımarhaneden yazıyordur. çünkü ancak kafayı para ile iyice bozmuş biri buraya bunları yazar. kusura bakma akılma ilk geleni yazdım.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 126/205 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •