Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 14 madde; 9 - 14 arası.

Konu: Crypto Currency Bitcoin e Bunların Borsaları

Tabi ben kaçan otobüs ardından kosmam
    Varis siyatik lumbago romatizma
    Yaş doksan ağızda diş noksan
    Ah evladım ah
    Gençler kosuyosa kossun
    Ama unutma çekirge. Ya da bit pire sirke
    Ne ka hızlı kossanda otobosu gecemen
    PS in beygir gucun yetismez
    Yatırım tavsiye degil

2. göreceğiz moruk göreceğiz. merakla izliyoruz. ama 1600den 4000e uçarken şu haberi okumuş olmakta faide var.

Firstly, Japan legalized the cryptocurrency as a payment method recently and this has led to a greater amount of bitcoin being bought with yen, according to Aurelien Menant, founder and CEO of Gatecoin, a regulated blockchain assets exchange based in Hong Kong.

GorceZ bencede
    Çünki capon iktisaden yılların batigini anca böyle bi Saçmalığa ufurerek erteledi nası vakti zamanında biz batigimizi kapitulasyon vererek otelediysek
    Alacaklı alacak bişey bulur
    Capon un el edevatiyla gerdege girene yalancı şahitlik etmesi (etmeye zorlanması direnememesi felan fesman?) Balçıklan güneşin sivanabilecegine dalalet getirmez Sakın ola yanlış anlaşılmaya. İnanan her türlü inanır pozisyonunu alır Ben burda müspet menfi bişey demiyom iki kelam karaliyom
    Yatırım tavsiye olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Alkolsüz :-)
    Bitcoinde malesef ky geç kaldı gec
    0.1 dolardan 4300 dolara . Dar vakitte
    Bundan sonra giren bu coin e ( kağıda ) girecek olan
    Sağlam geç kaldı
    Anca coin sahibi açığa satar yani dijital ekrandaki rakamları gerçek paraya satar
    Para yapar
    Nasılsa maliyetsiz bişey
    Ponzinin de aga babası.
    Yatırım tavsiye olamaz
    yaa büyük lokma ye büyük laf etme demişler moruk efendi.. o zamanlar 4bin usd idi 20 bin usd oldu. ha bana kalırsa zırvalığın dik alası bu coin meselesi. ekmeemizi yedik biraz. kerizin parasını almak sevap diye boşuna dememişler.

hayırlı olsun.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    yaa büyük lokma ye büyük laf etme demişler moruk efendi.. o zamanlar 4bin usd idi 20 bin usd oldu. ha bana kalırsa zırvalığın dik alası bu coin meselesi. ekmeemizi yedik biraz. kerizin parasını almak sevap diye boşuna dememişler.
    Dostum çok haklısın ne diyim
    Lokma ve laf hususunda
    Naciz 40000 kat artmış bi enstrüman 3 kat daha artacak diye yatırım yapilirmiyi sorgulamistim
    Daha bi basit ifade ile
    Bugün bi hisse senedi olsa da ve 6 ayda yüzde yüz yapsa . Ona daha girilmez diye dusunurken. Siz bu oranlarda kazandiysaniz ne mutlu size

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •