Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Dönemsel Bilanço Okumaları...

1. 12 aylıkta bilançoları ile dikkat çeken hisseler
    bucim
    blcyt
    brisa
    doas
    bakab
    katmr
    sarky
    uluse
    yunsa

ilk 6 ay güzel sonuçlar ekleyen hektaş da dahil şimdilik...

Sabırsızlıkla bekliyoruz değerlendirmelerinizi üstadım. Bakalım neler çıkacak?
    Uluse ve Bakab sanki biraz primlendiler gibi. Daha güzel bilançolar ile daha yukarıları hedefleyebilirler tabi.
    Doas kötü bir yılı geride bıraktı.
    Katmr sanki çok primli gibi. 2 yıl önce elimden kaçırmıştım onu. Bir gidişi vardı anlatamam. Ok atsan yetişilmezdi yani. Şimdilerde kısmen duruldu ama savunma sanayi ekmek yedirir orta-uzun vade.
    Başarılar, takipteyim.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Üstadım, bu arada çimentolarda bir kıpırdanış var. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum?
    Son çeyrek sonuçları bir çoğunda fena değil.

Henüz fiyatlarına tam yansımış değil kanımca. Toplu bir hareket yapabilirler diye düşünüyorum.
    Şahsen Boluc, Mrdın(Irak-Suriye), Bucim'i beğeniyorum.

Çimentolardan tercih yapamadım. Orge'de zokayı yuttum. Kurtulabilirsem, belki birinde yatırımcı olmayı diliyorum.
    Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Üstadım, bu arada çimentolarda bir kıpırdanış var. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum?
    Son çeyrek sonuçları bir çoğunda fena değil.

Henüz fiyatlarına tam yansımış değil kanımca. Toplu bir hareket yapabilirler diye düşünüyorum.
    Şahsen Boluc, Mrdın(Irak-Suriye), Bucim'i beğeniyorum.

Çimentolardan tercih yapamadım. Orge'de zokayı yuttum. Kurtulabilirsem, belki birinde yatırımcı olmayı diliyorum.
    Saygılar.
    dostum özellikle boluc ve bucim radarımda...fiyatları gayet iskontolu...geçen dönem de iyiydi boluc...hala beklediğim hareketleri yapmadı...ben de trendinde izliyrum şu an sadece
    orgeden çıktım...beni çok büyük hayalkırıklığına uğrattı...hiç fiyatlamadı karlarını...
    şimdilik uluse yünsa biraz da blcyt elimde,diğerleri takibimde...
    bundan sonra taktik değiştiriyorum dostum.(sebebi orge) trendin üstüne atamazsa satıp aşağılardan ya da önemli desteğinden tekrar toplamaya çalışıyorum...

Bol kazançlar diliyorum değerli paydaşım.
    Çok güzel şirketler seçmişsin, tebrik ediyorum. İkisinde ortağız. Diğeri de yakın takibimde.

Orge'de patrona güvenip biraz fazlaca yüklendim. Bilanço öncesi bunu yapmamalıydım. Çok terste kaldım.
    Şimdi de bir atak yapsın diye bekliyorum. 8'lere doğru salınırsa, maliyet düşürme adına ek alım yapacağım. Çok ucuz fiyatlanmasına rağmen epey soğudum kağıttan.
    Borsa işte, al gülüm ver gülüm, elde ne kaldıysa karımız.

Egser, Silvr, Gentş, Kutpo, Bucim görece ucuz kaldılar gibi. Güzel bilanço ile yola koyulabilirler tekrardan. Takipte fayda var.
    Bol kazançlar tekrardan.

6.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Bol kazançlar diliyorum değerli paydaşım.
    Çok güzel şirketler seçmişsin, tebrik ediyorum. İkisinde ortağız. Diğeri de yakın takibimde.

Orge'de patrona güvenip biraz fazlaca yüklendim. Bilanço öncesi bunu yapmamalıydım. Çok terste kaldım.
    Şimdi de bir atak yapsın diye bekliyorum. 8'lere doğru salınırsa, maliyet düşürme adına ek alım yapacağım. Çok ucuz fiyatlanmasına rağmen epey soğudum kağıttan.
    Borsa işte, al gülüm ver gülüm, elde ne kaldıysa karımız.

Egser, Silvr, Gentş, Kutpo, Bucim görece ucuz kaldılar gibi. Güzel bilanço ile yola koyulabilirler tekrardan. Takipte fayda var.
    Bol kazançlar tekrardan.
    Aynen aslinda mevsimsellik etkisi dolayisiyla krstl de kenardan takipte benim....onceki yillari inceledigimde hep bu zamanlardan yaza kadar güzel ivme yakalamış...onun da bendeki eksisi temeli zayıf kaliyor.insallah orge güzel haberler alirsin da karını arttirirsin...hala gayet ucuz orge...ama ben ona küstüm

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sumas diye bi kağıt...bugün ilk kez kapta gördum...mükemmel bilanço ile takibimde agresiflerden...

Piyasa Öncesi İşlem Platformunda işlem görüyor İSDMR gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    12 aylıkta bilançoları ile dikkat çeken hisseler
    bucim
    blcyt
    brisa
    doas
    bakab
    katmr
    sarky
    uluse
    yunsa

ilk 6 ay güzel sonuçlar ekleyen hektaş da dahil şimdilik...
    sumas,alka eklendi bugün...

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •