Special Days Image
Sayfa 11/247 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

son bir ayda alanlar

satanlar

3. 23 martta Genel kurulu var..Yatirimcisi olupta imkanı olan herkesin katılmasını öneririm...Şirket politikalarının hesabının sorulması gerekiyor..Bu kadar önemli şeyler yapan firmanın zarar etmesi akıl karı değil...Düşük kar marjiyla Paşabahçe ye ürünlerin satilmasi ama Paşabahçe nin çok yüksek kar marjları ile ayni ürünleri satıp güzel bilanço yapması kabul edilir bir durum değil...

Nexus 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Allah’ım! Bizim için hayırları açmanı, işlerimizin hayırla sonuçlanmasını, açığı ve gizlisi ile her türlü hayırı, cennette yüksek dereceler istiyoruz… Allah hepimize nasip etsin. Hayırlı Cumalar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Hal hatır soran bile yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Arkadaslar Gunaydin,

Denizli Cam yatirimci iliskileri bolumune bazi sorularim oldu. Yaklasik 1 hafta gibi bir surede yanitladilar.

Sizlere ozetleyecek olursam;

A ) Dencm urunleri grup sirketlerine urunleri hangi fiyattan satiyor, asil kar diger grup sirketlerinde mi kaliyor anlaminda bir sorum oldu;

Oncelikle grup ici satislarda spk mevzuat vs vs politika garegi zaten Dencm in satislarinin uzerine kar koymadan sadece komisyon payi ile Pasabahce ve Sise Dis Ticaret gibi grup ici firmalar uzerinden satildiklarindan bahsettiler.
    Sahsen zaten bekledigim yanitlardi bunlar.

B ) NUDE Markasi nin olasi bir sirketlesme sureci hakkinda;

Nude markasi ozelinde biraz konuyu derinlestirmeye calistim. Nude un tanitim, marka gelisimi, masraflar vs Pasabahce altinda oldugunu belirttiler. Marka buyurse Dencm da Nude a urun urettigi icin dogal olarak satislari artacaktir vs vs... seklinde yanitladilar.

Anladim ki Nude markasi Pasabahce Magazalari gibi olmayacak.. Dencm in bir ortaklik payinin olmasi zor gibi.

C ) Pasabahce Cam Sanayi A.S nin halka arzinda Dencm ile devralma yolu ile birlesip piyasalara kote olma ihtimali hakkinda;

Dencm ile devralma yolu ile birleserek halka arzin biz dencm hissedarlarini da memnun edecegini ve sevdigimiz bu markaya Pasabahce hissedarlari olarak devam edebilme firsatimiz olacagindan bahsettim.

Pasabahce halka arzinda yetkinin zaten bilindigi gibi Genel Kurula verildiginden bahsetmisler.
    Birlesme konusunun da Genel Kurulda alinacak ortaklar kururu kararina bagli oldugunu belirtmisler. Boyle bir karar da alinirsa bunun hemen kap da aciklanacagini belirtmisler.

D ) Pasabahce urunlerinin ozellikle Korfez ulkelerinde magazalasmasi hakkinda;

Pasabahce urunlerinin ozellikle Korfez ulkelerinde magazalasarak satilmasi konusundan bahsettim.

Bu temennimin Pasabahce Magazalari A.S yonetimine ileteceklerini belirtmisler...

Kendilerine tesekkurlerimi sundum.

En bastan beri bekledigim Pasabahce Cam Sanayi A.S nin Dencm ile devralmayolu ile gerceklesip serbest marj ile piyasaya girme olasiligini bekliyorum. Bu benim sahsi beklentim tabi 3 yildan fazladir bekliyorum.

Isin daha kotusu markaya da gercekten asik oldum bu surecte. Magazalardan iceriye adimimi attigim anda aldigim koku beni mutlu ediyor. Sanki sevgilim ile bulusmus gibi hissediyorum

Not: Al - sat tavsiyesi degildir.

Saygilar...
    Captain 7

7. Sayın " carusooo " ve
    Sayın " captain7 "

ağzınıza ve yüreğinize sağlık .
    Gün gelir hesap döner,
    Keser döner sap döner,
    demiş atalarımız.
    Bu dünyada hesap vermeyenlerin,
    ky' cının ahını alanların hesabı bir şekilde sevdiklerinden de sorulur.
    Allah herkesin kalbine göre versin...

Son düzenleme : Turquaz; 24-03-2017 saat: 12:35.

Sayfa 11/247 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •