Sayfa 111/247 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 881 - 888 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Düştüğünde de var bi hikmet....

2. sattım kurtuldum bu dandik kağıttan, arkadaşlar inşaAllah hepiniz daha iyi olursunuz yazık KY ye yapılan bu zulüm. Zıp zıp sen hep zıp zıp ol emi, sen iyi olma.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

3.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    sattım kurtuldum bu dandik kağıttan, arkadaşlar inşaAllah hepiniz daha iyi olursunuz yazık KY ye yapılan bu zulüm. Zıp zıp sen hep zıp zıp ol emi, sen iyi olma.
    Bu lafta da bi hikmet vardır,.....dikkatlice izliyorum,bunda da bi hikmet vardırrr,bibiloğliiii

Söğüşçü hırsız takımı biraz daha zorlayın düşenlerde birinciliğe varacaksınız ,

5. Denizli cam yine bilinen hacimli yukari hareketini hacimsiz dususler ile tekrarlamis oldu.

Kagidi bilmeyenler ise arada zarar gorebiliyor, ya da sansli iseler kar da ediyorlardir.

Bildigim halde satmiyorum. Neden mi? Cunku uzun vade- gercek yatirimci olarak kalmak istiyorum.

Borsamizda seffaflik ne derece var bunu da yetkililer dusunsun. Google 4 dakika erken bilanco acikliyor diye saglam ceza yerken bizim denizli cam piyasa degeri kadar islem yapip bi gun tavan ertesi gun yarim taban oluyor )

Cok da canini sıkmasin bilmeden girip zarar eden arkadaslar. Kotu ihtimalle 3-4 ayda bir benzer hareketi yapiyor..

Haber kaynagi olmadam yapilan bu tarz hareketler malesef ki zarar veriyor birilerine

Saygilar...

6. Syn Captain bu yıl genel kurula katılmayı düşünüyormusunuz?

7. Sayin colombo,

Dusunmuyorum acikcasi. Cok cok zor ihtimal.

8. Bizede önderlik edin bizlerde katılalım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 111/247 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •