Sayfa 13/247 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Merhaba arkadaslar,

Wisetrader ( yanilmiyorsam) nickli arkadasimiz cok guzel hazirlanmis ve cok guzel sorular ile genel kurulu yokladi.

Ornek: Pazarlama faaliyet giderleri var bilanco da ama biz sozlesmeli satis yapiyoruz, bu neyin pazarlamasi?
    Yanit: Yuvarlak.. Oyle ki aklimda dahi kalmadi..

Ornek: Pasabahce magazalarinda neden % 20 ortagiz, PB Magazalar genel mudur dahi urunlerin % 40 - 45 inin Dencm dan geldigini soyluyor dedi.
    Yanit: .... Grup, su bu... vs vs.. gibiydi.. Cogunu dinlemedim.

Arkadaslar acikcasi bildigimiz konular, bildigimiz sorular... Gelen yanitlar hic tatmin etmedi beni.. Benim icin fiyasko...

16 yildir temettu dagitimi yok bu sirkette vs dedi arkadasimiz.. Sorunu acikca anlatti.. Evet yatirim yaptik vs vs amac kar etmek gibi birsey dediler.

Ayrica arkadaslar yari otomatik uretim yapan makine almislar 2016 da.. Bu maliyetleri dusuruyormus vs vs.. Tabi bunu neden kap a duyurmadiniz dedi arkadasimiz..
    Yanit: ... spk mevzuati... gibi birseyler soylediler )

Oysaki gectigimiz yillar da fırın tamiratlarini bile kap da yayinliyorlardi.. Yani spk mevzuati vs vs o gun yoktu bugun var..

Gelelim benim sahsi ongorume..

Son koz bir bedelli deneyebilirler mi? Bir ihtimal... Olursa ne olur, oyle bir sermaye artisi olur. Tavani 20M den 25.000.000 TL ye cikardilar ( sadece % 20 artis ).

Bu yil benim icin ilk genel kurul oldu ve gozlemledim. Bir nevi not topluyorum. Onumuzdeki yil daha aktif bir sekilde katilmayi dusunuyorum.

Forumdaslar olarak uzerinde durdugumuz konular ile ilgili yorum yapacak olur isek;

Hisse de acaba şam şeytanlari var mi yok mu, bir cogumuzun bahsettigi gibi acaba KY yi dokmeye mi calisiyolar... gibi konular ile ilgili de soyle bir gozlem de bulunmaya calistim tabi...

Suan acikcasi bu ihtimali de yabana atmiyorum, hayatta hersey mumkun )

Yani... DENCM a olan sevgim artti )

Bir turlu azalmadi ki zaten

Uzun vade - long term dusunen arkadaslar icin

Not: Al - sat tavsiyesi degildir...
    Saygilar

2. Sahsen, Denizli Cam'in tamamen spekulatif bir kagit oldugunu dusunuyorum. Cam grubu icinde ufak bir yagmur tanesi bence. Istedigi kadar oyleydi boyleydi desinler, sunu yapiyoruz vs diye anlatsinlar bunlar suslu sozler.
    Su an hicbirsey olacagini dusunmuyorum. Ancak sehir icinde oldugu soylenen fabrika binasinin satisi, veya sirketin satisi ya da sig olmasinin nedeni ile hareket yapabilir. Ellerindeki markayi buyutme cabalari bile bence yeterli degil. ( ...ki urunleri bir harika )

Ama -- bana gore-- soyle de bir gercek var. el emegi olarak uretimi yapip kaymagini yediriyorlar...

Kisaca ucuz olduguna inandigimda alir, prim yaptigini gordugumde satarim. Tahta gelene de gidene de hayir demiyor....

Bol kazanclar herkese ....
    Ytd...
    Saygilar,

Sent from my iPhone using hisse.net

son bir ayda alanlar

satanlar

6. Diğer köyde (herhalde) pembe gözlükle bakan bir arkadaş sözde yöneticilerin gözünde "iyi niyet" ışığı görmüş

Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar onların gözünde ancak ;

"Dencm' ı nasıl daha fazla zarar gösterip, ky' cıyı daha fazla nasıl söğüşleyebiliriz in sinsi ve kurnaz bakışları görebilirsiniz".

Denizli Cam ı kasıtlı olarak zarar ettirenlerin ve bu kumpasın içine doğrudan - dolaylı olarak katkıda bulunanların,
    ALLAH LAYIĞINI VERSİN
    ve BU YOLLA KAZANDIKLARI HARAM OLSUN.

7. Niye aldilar niye verdiler

SM-N7505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gecmisten farkli ne oldu ki su ana kadar doldur bosalt,

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 13/247 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •