Sayfa 207/247 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. ben kimdir necidir bilmem tahtadaki bu asagıya gidis o lotlarla alakalıdır o adamın elinden almadıkca tahta sahibi yukseltmez ha tahta sahibi kendisiyse amacı nedir al al hisse hep asagıya ...kucuk yatırımcıya ne yararı var hep zararı var bu adam 14 lirayken mi almaya basladı bu adam isini bilseydi faiz kaybını da koy bu adamın net 16 tl maliyeti var ...su anki zararı nerden baksanız 2.5-3 milyon tl arası dolardaki yukselis maliyetini saymıyorum bile . .150 000 lot alıs yazan oysa ya da baskası...marifet alıs yazmak degil serbesten alım verip kagıdı tavana kitlemek hareketi baslatmaktır yoksa 9 tl ye 10 000 lot alıs bende yazarım ondan kolay ne var .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. Ben tahta sahibi olsam veririm o 150 bin lotu demekki tahta sahipsiz

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Az bi lotum kaldi bi yükselse veriririm sonra sında kim ne ederse etsin hayırlı aksamlar

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ben bu kagıtta en son 3 seneye yakın zaman once yogun al sat yaptıgımda bu tahtanın sahibi galip özturk tu buyuk hareketi de o yaptırdı sanıyorum ...galip kendisinden baska elinde yuklu lot olanı sevmez ..trene zamanın da atlayan kucuk yatırımcıya hep kazandırır ..o yuksek lot dokesiye yıllarca hareket ettirmez dusurur ..galip eger bu tahtanın sahibiy se hala bu durumda daha kac yıl hareket etmez ve duser bakalım ..o adam neden bu kadar alıyor sirket zarar da bedelli yapıyor zararı hersene katlayarak gidiyor ama adam hep alıyor 1 yıldır ..ya tahta sahibi olmaya calısıyor ( ki galip hala tahta sahibiy se o adam galbi in yanından bile gecemez ) ya da ettigi 3 milyon tl zararla bu isi bilmiyor acık ve net ..10 yıl sonra bırakın sirketi turkiye nerede ve nasıl bir zamanda olacak bunun garantisi var mı ?? dolayısıyla isin o tarafı hikaye ..o adamın gucu yok yukseltebilse yukseltirdi simdiye 20 tl lerde olurdu bakınız ihlaslara dipten %80-220 arası yukselis yaptılar hepsi de zararda sirketler adamların gucu varki yukseltiyorlar .. neyse yazmaya gerek yok 6-7 ay once yazdık 11 liraydı simdi 10 lira dedigim gibi 6-7 ay sonra yine bakarız endekse gore daha asagılar da olması buyuk olasılıktır zaten alıcı yok satıcı yok ..amacsız varlıksız bir hisse .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. Ya bu adamda Galip adına alım yaptıysa olamazmı 😂😂

6. Elinde o kadar lot var genel kurula bile katılmamış düşündürücü
    Ytd

7. Cafer yine sıçrattı etrafa...

8. patron ne derse o olur, sığ hisse

Sayfa 207/247 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız