Sayfa 209/247 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Kendi çalıyo kendi oynuyo şu düşüş ler de bu hisse nin 5 e gelmesi lazım yine de iyi beterin beteri var

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Belirsizliklerden dolayi hisseye talep olmaması doğal ancak orta vadeli düşünmek gerekir y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Demedim mi çok daha asigilara gider diye herifi ovdunuz ovdunuz buyrun hissenin içine sıçtı 13_14 liradan hisse alan o şahıs 9 TL den neden almıyor ? Bu işi bilsey di 4 milyon TL zararda olmazdi olan küçük yatırımcıya oldu daha çok kaybeder o adam da o kadar lot oldukça çok daha asigilari var bana göre hissede alıcı bile yok .
    Sayın Luikang
    7-8 ay önce Abdullah beyle görüşmemde 10 yıl Arsa gibi alıyorum demişti. Ekrana hiç bakmadığını Hedefin 2028 yılı olduğunu bu zaman zarfında katiyen satmayacağını söylemişti.Bende sizin gibi kendisine söyledim Abi bu kadar lotu ne yapacaksın diye.Sadece güldü......

4. 2028 e kadar kalanları da toplar herhalde

5.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Sayın Luikang
    7-8 ay önce Abdullah beyle görüşmemde 10 yıl Arsa gibi alıyorum demişti. Ekrana hiç bakmadığını Hedefin 2028 yılı olduğunu bu zaman zarfında katiyen satmayacağını söylemişti.Bende sizin gibi kendisine söyledim Abi bu kadar lotu ne yapacaksın diye.Sadece güldü......
    syn colombo 30 yilimi bitirdim borsada hangi hisse olursa olsun cok yüklü lot varsa birinde satmadan o hisse sürekli düşer yıllarca sürünür ..herkimse o kişi ne kadar işi bilen biriymiş pes bende kordsa var 11 yıla yakın oldu tutarım maliyetim 1 TL altında heryil temettü ve bedelsiz alıyorum peki ya bu ? 10 yil nedir yahu bu devirde bu hissede ? Böyle hacimsiz talep olmayan sürekli zarar açıklayan bedelsiz ve temettü vermeyen üstüne bedelli yapan ...5 dakika sonrasının belirsiz olduğu bir ülkede yaşıyoruz kaldı ki 10 yıl o şahıs eline senet almış mi 10 yıl yaşayacağını veya şirketin batmayacagini? Elinde 6 milyonluk mal var 4 milyon TL zararda...en basitinden yıllık mevduat getirisi %20 10 yılda bileşik hesapla %250 getirir ..dolar yilda%70-80 artıyor 10 yıl sonra dolar 40 mi olur 50 TL mi olur ? Tabi ortada bir ekonomi olursa ..bu adam i kada yıl beklese sırf zarardan kurtulması için bu kağıdın 70-80 TL olması gerekir en az 10 yıl sonra ....dolayisi ile adam çok boş yapmış ..yorum yapmaya değmeyecek bir kağıt tek diyeceğim daha aşağılara gider durum bu ...iyi kazançlar

6. Bizde olumsuz beklenti içindeyiz, bedelli kararı beklendiği için kimsenin buradan mal almasını beklememek gerekir, heleki elinde yüklü olan yatırımcının, zaten 1,5 tl verecek hisse başına, bekler bedelli biter oradan almaya devam eder, bu hisse daha da aşağı gelmez, klasik hareketini yapıyor, ilk çeyrek bilançodan ziyade 6 aylığa ve yıllığa bakmak lazım, piyasa değeri olmuş 9 kusur milyon dolar, daha ne yapacaklar, bedavaya mı verecekler

7. Yatırımcısına ne kazandırır, kar marjını çok değil %5 den 15e çeksin, alacaklarını tahsil etsin o zaman güzel şeyler olur, diyorum bana 1 yıl yetki versinler bu şirketi hakettiği yere getirmezsem namerdim

8. Paşabahçe magazaciligin yurtdışında franchising vermeye başlaması da denizli camı olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum. Ilk mağazası katarda açıldı.

Sayfa 209/247 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •