Sayfa 21/247 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

Güle güle "Kolay insan İzci"......ben neticeye bakarım...Sende var veya yok mevzusu değil bu...Hisse hakkında zamanında yaptığın "zamansız" allayıp pullamalar...film senaryoları...kim bilir ne çok can yaktı ? Neyse...yine de herşey gönlünce olsun "Sıkıntılı adam İzci " selametle kal...

Nexus 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Sn İzci, 3-5 ay öncesine kadar hisseye güvenerek film senaryolarınızdan bahsediyordunuz...Ben de hisse hakkında varsa objektif şeyler yazın bırakın film işlerini diyince de tepki gostermistiniz..Hatırladınız mı ? Ama şimdi de bakıyorum ki hisseden ümidi kesmissiniz ve noktalıyorum diyorsunuz umarım sizin eski yazılardan etkilenip bu hisseye ve zararına mahkum olan yoktur .....Ben ise asıl şimdi hisseye sahip çıkmanın ve alınmasının doğru olduğunu düşünenlerdenim..Olan oldu zaten...Hisse bundan sonra toparlayacaktir !! Gerek haber akışı gerek birleşme hazırlıkları gerekse bilanço toparlaması bundan sonra olacaktır ...Size iyi yolculuklar Sn İzci

Ne birleşmesi o bir rüya.Sadece geceleyin olur o birleşme.3 senedir hikaye.Niye bu ilkel fabrikayla paşabahçe birleşsin?Halka arz olur geçer gider.Adamlar iki üç milyonu sizle paylaşmıyor paşabahçeyi mi paylaşacak?Uyanın buraları okuyanlar.Bu film malesef bitmiştir.Üç beş kar ederse öpün başınıza koyun.İyiki almamaşım az daha eurolardan oluyordum.

Alıntı Originally Posted by AK GANDALF Yazıyı Oku
    Ne birleşmesi o bir rüya.Sadece geceleyin olur o birleşme.3 senedir hikaye.Niye bu ilkel fabrikayla paşabahçe birleşsin?Halka arz olur geçer gider.Adamlar iki üç milyonu sizle paylaşmıyor paşabahçeyi mi paylaşacak?Uyanın buraları okuyanlar.Bu film malesef bitmiştir.Üç beş kar ederse öpün başınıza koyun.İyiki almamaşım az daha eurolardan oluyordum.
    O kadar da değil !! Kotu yönetiliyor olabilir ama Denizli camın , ürettiği artı değer ve sahip olduğu arsalar bile şu an ki fiyatını katlar zaten...Yazdıklarımıza dikkat etmeliyiz...Sn İzci nin geçmişte yazdıklarından farkı yok sizin yazdıklarınızın ...Hisse zaten yeterince hırpalanmış ve bu da fiyata yansımış durumda... Batık şirketlerin ,artı değer üretmeyen şirketlerin pd/dd sine veya f/k değerlerine bakın...bir de Denizli'ye bakın...Yani hisseyi çok ta aşağılamaya gerek yok...

4.  Alıntı Originally Posted by AK GANDALF Yazıyı Oku
    Sorun ne biliyormusunuz?
    Sorun sizin gibi ortaya cikip kesin hukumlerle yorum yapanlar. Yoksa zaten kimse forumlarda kotu niyetli insanlarin oldugunu cok kurcalamaz.

Elinde hisse olmayan, ya da hisseyi begenmeyenler neden cok fazla yorum yapiyor bunu mantikla aciklayabilmek zor.

300 e yakin firma var arkadaslar, zamaninizi gelecegi parlak olanlara ayirin lutfen. Herkes inandigi araca yatirim yapsin.

Bir de boyle farkli nick ler ile foruma ugrayip psikolojiye oynayip kaybolanlar da olmuyor degil...

Sonuc: ?

Sonuc alamadiginiz ortada. Simdi havalar da isiniyor. Siz soguk sularinizi hazirlayin arkadaslar. Buzluklari da doldurun

Sizlere son sozum; "bundan sonra ben deniz kizinizi istemeye gelmeyecegim. Siz gelip beni isteyeceksiniz"..

Bunu hatirlamaniz zor...
    Rahmetli Kemal Sunal in "İnatci" filminden...

Simdi calip oynayin )

Saygilar

5. Arkadaşlar son KAP hakkında yorum yapabilecek varsa sevininirim.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizlili Dost Yazıyı Oku

yönetim kurulu üyeleri
    yönetim kurulu başkanları
    bağlı holdingin yöneticileri
    üst holdingin yöneticileri
    ve Denizli Cam ın zarar ettirilmesi için çalışanlar
    ve de bunların borsadaki işbirlikçileri

ky' cının ahını alanlar

bu yolla kazandıklarını ailesine yedirenler

Allah bu yaptıklarınızın hesabını soracaktır İNŞALLAH...
    Sayın " captain7 ",

(forumu meşgul etmemek için son yorumlarınızı alıntılamıyorum)
    ağzınıza ve yüreğinize sağlık . Tüm yorumlarınıza imzamı atarım.
    "Su Akar Yolunu Bulur" elbet bir gün.
    ALLAH 'ın SOPASI YOKTUR
    gün gelir bu sopa direkt ya da dolaylı olarak "dencm" ın bu hale getirenlerin ve de borsadaki işbirlikçilerinin başına inecektir.
    KİMSENİN AHI KİMSEDE KALMAZ
    Selamlar.

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/604963

Şirketimiz portföyünde bulunan Paşabahçe Mağazalar A.Ş. hisselerinin tamamı Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş.'ye satılmıştır. Satış bedeli KPMG Akis Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından 15/03/2017 tarihinde düzenlenen değerleme raporuna dayanmaktadır.

Değerleme Raporu Sonucu Bulunan Tutar

49.347.000 TL (Şirketin tamamının değeridir)

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. şaka gibi devlet destekli soygun 50 milyon tl paşabahçe mağazaları için biÇilen değer. SİZce bir şaka mı
    kıytırık bir şarküteriyi istanbulda 10 milyon tl ye sattılar. alın size dünya güzeli paşabahçe mağazalarınin fiyatı. kimi düzüyorlar acaba

Sayfa 21/247 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •