Sayfa 210/247 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Her zamanki katakulli, kapanışta bunun göstergesi değil mi? Bu tip yüksek hacimli günlerden hep korkmuşumdur, umarım yanıltır ama, bariz keriz Silkeleme değil mi?

2.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Her zamanki katakulli, kapanışta bunun göstergesi değil mi? Bu tip yüksek hacimli günlerden hep korkmuşumdur, umarım yanıltır ama, bariz keriz Silkeleme değil mi?
    Sayın Ninja
    Akıllarınca Endeks kırmızı olunca fiatı 9 tl nin altına getirip tavan seviyesini 10,36 yapıp burdan 500.000 lot çevir şow yap.Kimse yemez kusura bakmayın.Sizin bu tahtada Ağalığınız bitti.Şowunuz buraya kadardı bundan sonrasına Nefesiniz yetmez.O Eskide kaldı meydanı boş bulup At koşturduğunuz günler yok.Ha var diyorsanız aksini iddia ediyorsanız buyrun meydan......YTD.

3. Kıvırmaya başladın yine

4. Bundan adam olmaz nedeni de soyledik daha önce izocamin peşine takılmış izocam %40 yükselmiş bu da %20 yükselip geri geldiği yere geri düşüyor şimdi bunda kimse yok elinde yüklü olan vatandaşın da en basitinden faiz maliyetini hesaplayıp koyarsan 16 TL maliyeti var ..dolar maliyet olarak hesaplardan 20 TL maliyeti var ...6 ayda bir %15_20 yükseliş yapar onu da kimse tutturamaz şimdi 6_7 liraya doğru iner 6 ay sonra %15_20 yükselir 5 liraya doğru iner 2011 den beri 28 TL den buralara düşerken bunu yaptı bu kağıt 5 -6 liraya insin o zaman alırız ..hissede hiçbir olumlu beklenti yok kar yok bedelsiz yok temettü yok hep zararlı bilanço var birde üstüne %150 bedelli yapıyor ..5_6 lira aralığında geliriz tekrar .

5. Sayin luikang eliniz de dencm lotlari var mi

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Düşecek diyorsanız satalım bende 2000 lot kaldi

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şaşırdık mı HAYIR.Klasik kıvırma operasyonu.

8. Demişmiydik, demişdik, keriz Silkeleme mi? Cevabını size bırakıyorum, 500 bin hacim varsa ben korkarım, gidecek hisse bu kadar hacim yapmaz diye düşünüyorum, dünki kapanış, sabah aşağı salması sonra 10,70. İllallah dedirti, 500bin hisse bi kişi de olsa da yine eski hareketleri çekebiliyorsa olması çok garip, ben bu oyunun arkasında iş yatırım var diyorum, bence spek hala güçlü ve tahtaya hakim

Sayfa 210/247 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •