Sayfa 219/247 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. 1 denizli 1 zarar

2 denizli 2 zarar..

gurubun belkide tek zarar edeni..

helal olsun baştakilere.

2. 12,20 görüp 11,00 kapamış

Yazık

3.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    12,20 görüp 11,00 kapamış

Yazık
    Sayın Turquaz aklınca şow yapıyor.Amma boş kuru gürültü.

4. hisse tavan olmus foruma yazan yok. insanlari o kadar biktirmislar demek ki. Is bankasi bilgilendirme gondermis. Bedelli islemini son gun olan 30 eylulde gerceklestireceklermis. oysaki ben hissede islem yapmak istiyorum. basvuru yapmama ragmen islemimi bekletecekler. saniyorum bu zamana kadar ati alan da uskudari gececek. Bazen bazi seyleri anlamakta inanin gucluk cekiyorum. 30 eylule 2 hafta var. ben ilk defa boyle bir uygulama goruyorum. Hodri meydan buradan soyluyorum. Bugun ve yarinin fiyatlarina bakin birde 29-30 Eylul fiyatlarina beraber bakalim. sonucta ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    hisse tavan olmus foruma yazan yok. insanlari o kadar biktirmislar demek ki. Is bankasi bilgilendirme gondermis. Bedelli islemini son gun olan 30 eylulde gerceklestireceklermis. oysaki ben hissede islem yapmak istiyorum. basvuru yapmama ragmen islemimi bekletecekler. saniyorum bu zamana kadar ati alan da uskudari gececek. Bazen bazi seyleri anlamakta inanin gucluk cekiyorum. 30 eylule 2 hafta var. ben ilk defa boyle bir uygulama goruyorum. Hodri meydan buradan soyluyorum. Bugun ve yarinin fiyatlarina bakin birde 29-30 Eylul fiyatlarina beraber bakalim. sonucta ne demek istedigimi anlayacaksiniz.
    Sn.Ninja gizem katmadan öngörülerinizi paylaşırsanız daha faydalı olur kanaatindeyim bir Ky olarak. Nedir beklentiniz yazınız lütfen...

6. Gizem yok, gerçekler var, hangi aracı kurumla çalışıyorsunuz bilmiyorum, fakat iş ile çalışıyorsanız r kodlu hisseleriniz 30 eylülde hesabınıza geçecek, neden diye soruyorum, kendimce de cevap veriyorum

7. Adı üstünde Rüçhan Hakkı.Yani kağıtlar senin, kimse alamaz.Doğal olarak son gün parayı hesaptan çekip hakkı kullandıracaklar.Daha önce parayı versen de hesaba yine son gün geçer.Bu arada kağıt farklı yerlere gelir de satmak istersen yine satabilirsin.Dediğim gibi kağıt senin, hak senin.Boş yere dert etmeye gerek yok.

8. Anlıyorum, fakat satabilmek için r kodlu hissenin hesapta gözükmesi gerekiyor, şu an için bu rakam 0, bu nedenle r hisse satış talimatı bile veremiyorum, bu yüzden satış mümkün olmuyor, en azından iş yatırım hesabı için durum bu

Sayfa 219/247 İlkİlk ... 119169209217218219220221229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •