Sayfa 220/247 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Anlıyorum, fakat satabilmek için r kodlu hissenin hesapta gözükmesi gerekiyor, şu an için bu rakam 0, bu nedenle r hisse satış talimatı bile veremiyorum, bu yüzden satış mümkün olmuyor, en azından iş yatırım hesabı için durum bu
    Rüçhanları şu anda satabilirsiniz.Satışa açık.Bankanızla bir görüşün isterseniz.Rüçhan hakkını kullandırma zamanından bağımsız bir konu.

2. Bankayla konuştum, anlaşamadık, diyelimki hesapta 100 adet dencm var, bunun karşılığı 150 tl hesabıma bloke koydular, ve ayın 30unda bana 150 adet eski tip hisse verecekler hisse sayım ayın 30unda 250 olacak, eğer r leri satarsam bedelliye katılamayacağım demekmiş, bu durumda benden 150 tl istemiyor fakat 100 adet r hissem var onu 24üne kadar satabiliyorum, , ayrıca r kodlu hisse satın alamıyorum sistem müsade etmiyor, halbulki ben şunu iddia ediyorum, 150 tl bloke koy bunun karşılığı 150 adet r hisse mi bana bugün ver, bugün ben bunu satayım, ben mi hata yapıyorum

3. adamlar senin benim rüçhanlarımla operasyon yapıyorlar..fiyat düşünce geri alıp sana bana verecekler.

4. Herşey ortada değil mi

5. Ve spk kararı gelir, yazık , çok yazık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
    hisseyi baskılayan ve manipüle edenlere ceza gelmiş ama adamlar kanun kural çok iyi bilirler anında hesapları başka yedek çakallarının üzerine virman yapar spk çok boşsun çok
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. cezayı bize kestiler..

onlara bişey olmaz..

100.000 ceza öderler tirilyonları götürürler..

senin benim hesabımdan yine işlerine devam ederler..

hangi ceza çözüm üretmişki..

tabi bence.

8. Pazartesi tavan bu hisse cunkü tesvik aldı

Sayfa 220/247 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •