Sayfa 226/247 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Abdullah beyin umurunda olmaz olurmu parayı yoldan mi buluyor bu adam.5-10 lot var günde 20 kere hesap ediyorum

2. İnanın umurunda değil .Ya da bizim gibi kısa düşünmüyor.

3. yeni baslayanlar icin biraz bilgi verelim. 8,3 sermaye artirimindan sonraki orandir. bu orani sermaye artirimina gore degerlendirirseniz gercek rakami bulursunuz. islem miktari ifade edilmis. bu hisse aralik ayinda neden bilmiyorum genellikle cilgin hareketler yapiyor. aralik ayinda oldugumuzu hatirlatirim. fakat bu onermeyi etkileyecek ilave husus creditin, citi icin yaptigi alimlardir. bugun credit alisi yok fakat citi baskasina da mal aldirmis olamaz mi? takip eden arkadaslar 2 gun sonra takas dokumlerine bakarsa faydali olur. acaba citi gercek yabanci mi. citi ve deutche 1 haftada 425 bin hisse almis gozukuyor. iste burasi kilit. bu dugumu cozen hissenin gelecegini de cozer. ben hala sisenin pasabahce hisseleriyle ilgili en son kararinin bu gelismelerde etkili olabiliecegini degerlendiriyorum. Ayrica hissenin biraz yoruldugunu goruyorum. bakalim yarin bu onerme de dogrulanacak mi? bu anlamda yarinki kapanis benim icin onemli olacaktir.

yatirim tavsiyesi degildir.

4. Citi 120 bin dün satmis ama takasta 430 bin var.acaba sağ cepten sol cebemi verdi.8.60 i gecemedi geçse 9 dan geri basıyor. Haftaya inşallah buraları geçer

5. Cuma günki hareketlere dair DENCM kugusudur.
    1-Bu tür kağıtlarda spek açılıştan itibaren yukarılara kadar topluyor.,aldığı kademelere de kendi alışlarını giriyor.
    2-Hiç bir ky yükselen kağıda 60-70 krş aşağıdan alış vermez.
    3-Kendi alışlarına da hızla verip daha önceden alanları ,yükselirken habelkader yakalayıp alanları panikletiyor,hisselerini alıyor.
    4-Tekrardan satış kademelerine yüklüce hisse koyuyor,alışlarada cılız.Ki yukaı geçilmez alırsan da aşağısı gevşek satamazsın yapıyor.
    5-Bazen de aşağı (birkaç kademeye) yüklü alış girip akabinde bunları sert yıkıp ;İyi veriyorlarla satıcıları hemen satabilecekleri sonradan girdikleri alışlara vermeleri için son gazı veriyorlar.

6-Sonuç :Hedef büyük gibi. Oyun kurucu da baya zeki.
    Çünkü ;Sen ben hiç bir zaman 5,50 lerden 9,37 lere giden sonrasında 8,50 ye gelmiş bir hisseye 4000-5000 alış girmezsin.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Son düzenleme : LİNKE; 15-12-2019 saat: 00:22.

6. Sayın Linke Tahta yapıcı değiştiyse onu bilemem ama bidiğim bir şey var bu kağıt saman alevi gibi parlar sonra hüsran.

7.  Alıntı Originally Posted by colombo Yazıyı Oku
    Sayın Linke Tahta yapıcı değiştiyse onu bilemem ama bidiğim bir şey var bu kağıt saman alevi gibi parlar sonra hüsran.
    Siz de geçmiş bir yazıda belirtmişsiniz ki tahta yapıcı korkak.Bunu görüp deiştirmişlerdir.

Artık hisse hakettiği kurumsallığa,global hedeflere en önemlisi de tekik olarak büyük kulplu büyük fincanlara doğru yol almalıdır.

Ben diyorum ki maliyeti taştandır.Ürün gammı harikadır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 226/247 İlkİlk ... 126176216224225226227228236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •