Sayfa 228/247 İlkİlk ... 128178218226227228229230238 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Olan lot sahipleri de inatçı bakam ne olacak işin sonunu çok merak ediyorum
     Alıntı Originally Posted by asbuzu Yazıyı Oku
    Sayin ninja lot yokki Mecbur yukarı gidecek

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın Asbuzu Bu tahta yapıcı küçük hesap peşinde!Bir deli çıkar gelir alır anahtarını ondan sonra gitsin kumda oynasın.

3. kağıt son dönemde yukarı yönlü hızlı hareket etti. şimdi dinlenerek bu yükselişi hazmetmeye çalışıyor. 7.80e değip bir rahatlasa oradan güç alsa yükseliş daha sağlıklı olmaz mı? bakalım görelim haftasonuna kadar yönünü belli eder zaten.

4. Hergün aynı hareket yukarı çıkar aşağı düşür.Böyle spek hiç görmedim sabrediyorum ama nereye kadar.

5. Credit 55 bin lot aliyor kağıt yükseliyor akşama sabahki seviyelerine geri dönüyor. Sıktı ama camını kıracam bu Denizli'nin.

6. selam arkadaslar. Bu hisse de 7 yila yakin bekledim boyle kalici yukselis yapmadi. Ev alma durumu yuzunden sattim Kasim ayinda. Sonrasinda 1-2 hafta icinde % 50 lere varan yukselis yapti. Eskiden duserdi, simdi dusmuyor da.
    Benim ev isi de tapudaki problemden dolayi iptal oldu. Simdi bekliyorum bakalim asagi dusurecekler mi...
    Sagim solum belli olmaz dayanamayip baliklama atlayabilirim de.
    Sonra duserse sasirmam ama bir 7 yil daha beklerim.

Not: Al-sat-tut tavsiyesi degildir.

7. Allah hayırlı sini versin
     Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    selam arkadaslar. Bu hisse de 7 yila yakin bekledim boyle kalici yukselis yapmadi. Ev alma durumu yuzunden sattim Kasim ayinda. Sonrasinda 1-2 hafta icinde % 50 lere varan yukselis yapti. Eskiden duserdi, simdi dusmuyor da.
    Benim ev isi de tapudaki problemden dolayi iptal oldu. Simdi bekliyorum bakalim asagi dusurecekler mi...
    Sagim solum belli olmaz dayanamayip baliklama atlayabilirim de.
    Sonra duserse sasirmam ama bir 7 yil daha beklerim.

Not: Al-sat-tut tavsiyesi degildir.

8. Spek Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Bugünkü tam ibn..ti. önce sevindiriyorsun sonra üzüyorsun.

Sayfa 228/247 İlkİlk ... 128178218226227228229230238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •