Special Days Image
Sayfa 234/247 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

İş yatırım alışta ilk sırada , bir bildiği vardır herhalde , bu birleşmeyi çok iyi kullanacaklardır.

Hisseye pul muamelisi yapan pislikler kağıdı halen basıyorlar bu birleşme hep zarar yapan DENCM'a yaramayacaksa kime yarayacak hep aynı söğüşleme operasyonu şeref yoksunu OÇ ları

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmet50 Yazıyı Oku
    Hisseye pul muamelisi yapan pislikler kağıdı halen basıyorlar bu birleşme hep zarar yapan DENCM'a yaramayacaksa kime yarayacak hep aynı söğüşleme operasyonu şeref yoksunu OÇ ları
    Aslan çimento ya da aynısını yaptılar

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. uzulerek soylemek gerekirse beklenmedik zamanda gelen birlesme haberini Is iyi kullandi. ilk gun hisse yukselince 200 bin kusur satis yapan Is daha sonra sattiklarini asagidan yerine koydu. Her zaman oldugu gibi KY bu firsati degerlendirememis gozukuyor. Bu arada haber geldikten sonra yabanci (credit ) 89 bin kilciksiz alim yapmisti. Maalesef, o da 2 gundur satis tarafinda. Is tahtaya hakim oldugu icin isligini yapiyor. fakat 2 gundur yabanci satisi hosuma gitmedi. son donemde ki yabanci ilgisini tahmin etmistim. bizim (KY) haberleri ogrenme sansimiz olmadigina bir kez daha sahit olmadik mi? bundan sonra ne olur? Birincisi ben sise yonetimi olsam birlesecek hisse sahiplerine mumkun oldugu kadar az hisse vermeye calisirdim. Dencm da tarihi zarar aciklanmasinin sebebi bu degil mi? Bu zararin icinde bedelliden gelen yaklasik 9 milyon da var. Peki umudum nedir? PWC gibi bir firmanin Dencm icin dogru bir degerlendir me yapmasi? Bir de haber gelince atlayanlari doksunler sonra gercek sebeplerini daha iyi anlayabiliriz. Son soz, bu kadar sig tahtada su tahta yapicisinin kafasina vurup tahtayi yukari surecek bir kurum cikmiyor ya buna uzuluyorum. citiden cok umutluydum. Onlar da su koyuveriyor gibi.

5. Nasıl adı bir kagitmis bu bir ayda iki kere girdim ikisinde de zarar yazdi. Birleşme olayında en karlı olacak kağıt gibi ama malesef doldur boşalt yapıyor adi kağıt

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aylık takas

Sayfa 234/247 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •